Artı 1 TV ve Yayın Hikayesi

Baş maşa; yalaka NTV’de zamanın Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner’e yapılan polis organizasyonunu “Başsavcıya abluka” başlığıyla veren ve yaşadığı baskılar sonrası kanaldan istifa eden  Gazeteci Mustafa Hoş, Artı 1 TV’de Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi! Kanalın yönetiminde Kanaltürk’ten tanıdığımız Tuncay Mollavesioğlu bulunacak. Patron Altan Ertürk; ısrarla “Muhalif olmayacağız” dese de Nisan 2013’te yayına başlayan henüz ‘bebek’ bir kanalı koruma içgüdüsünde olduğu söylenebilir. Kanal, Digitürk 51. kanaldan izlenebilecek. Mayıs sonuna kadar uydu ve D-Smart üzerinden de takip edebilirsiniz.

1 Mayıs’ta yayına başlayan kanalda Uğur Dündar, Ece Temelkuran ve Banu Güven gibi isimlerin de program yapacağı öğrenildi. Turgut Erat’la “Yeni Bir Gün“, Barbaros Şansal’la “Kadın Erkek” sabah kuşağının etkili programları. Akşam saatinde ise Uğur Dündar’la Ana Haber, Banu Güven’le Hafta Başı & Hafta Sonu, Ece Temelkuran’la Kıyıdan ve Haluk Şahin’le “Türkiye Nereye” yine diğer etkili programlar.

facebook.com/artibirtv /  twitter.com/artibirtv

Telefon & Faks: +90 212 289 34 04
E-posta: izleyicitemsilcisi@artibir.tv & bilgi@artibir.tv
İnterne Adresi: www.artibir.tv

Adres: Ayazağa Köyü Kemerburgaz Yolu No:26 Şişli/İstanbul
Unvan: Düzey Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

Artı 1 TV umarız; tarikatçı, yalama, yandaş kanallara ‘haberciliğin nasıl yapılacağını’ öğretir.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>