Cübbeli Ahmet Hoca’dan Instagram Yorumu

İnsan yediğinin içtiğinin resmini çekip öbürüne gönderir mi? La Havle Vela Kuvvete İlla Billah ben böyle bi şeyler… Şaşırıyorum ya… Kaç senede nasıl değişti bu memleket yani yaşanacak halden çıktık yaa…” diye Instagram’ı yorumlayan Cüppeli Ahmet Hoca, aktif olarak Instagram kullanıyor mu bilinmez ancak 650 bin takipçiye sahip Sezgin Yılmaz, birkaç saat içerisinde 500 bin kişiye ulaşabiliyor. Durum: “Instagram yeni iş kapıları açıyor” başlığı ile haberleştirilmiş biz de buradan yararlandık…


Popüler fotoğrafların bulunduğu sayfaları uzunca bir süre inceleyen Yılmaz’ın aktardığı fotoğraflar yaklaşık 30 bin kişi tarafından paylaşılıyor. Gösterim ise yaklaşık yarım milyon kişiye kadar ulaşıyor. Durumun şirketlere cazip geldiğini söyleyen Yılmaz, şirketler için paylaştığı fotoğrafların birkaç saat içinde 500 bin kişiye birden gösterildiğini eklemiş. Yılmaz, “ABD’de bu işi yapanlar fotoğraf başına 2 bin dolardan başlayan ücretler kazanırken Türkiye’de ise bu rakam 750 lira ile 2 bin lira arasında değişiyor. diye konuştu.

Instagram’ı bir e-ticaret alanı olarak kullanmak için ise tek sahip olmanız gereken bir akıllı telefon ile Instagram hesabı. Ürünlerinizin fotoğrafını paylaşıyor, sipariş için telefon numarası ve mail adresi veriyorsunuz. Havaleyle parasını aldıktan sonra ürünü kargoyla gönderiyorsunuz bu kadar basit. Polyesterden servis, çay tabağı, tepsi, peçetelik, ayna üreten Büşra Karahasanoğlu, tasarımlarını ‘Made By Buhsra’ markasıyla satıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir