Reklamınızı 9og.org üzerinden yapabilirsiniz.

Ücretleriniz aylık olarak tanımlanarak yerleşim durumu ve boyutuna göre fiyatlandırılır. Süreli anlaşılan firmaların tasarımları tarafımızdan ücretsiz dizayn edilebilir. +18 tanıtımlar, yanıltıcı içerik reklamları, pop-up ve yetişkinlere yönelik içerik gösterimleri kabul edilmemektedir.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bize qorkemcan [at] gmail.com üzerinden ve + 90 533 207 08 97 numaralı telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün, web-sitesi ya da firmanızı tanıtabiliriz.. Tek yapmanız gereken hangi kelimelere link vermek istediğinizi ve konuyu belirtmeniz.. İlgili yazıyı hazırlar, tarafınıza onaylatır ve kalıcı bir şekilde sitemizde yer almasını sağlarız… 

9og.org gelir kaygılı bir yapı değildir, içeriklerini bu amaçla oluşturmaz ve yayınlamaz. Banner alanları ve farklı alternatifler üzerinden sitemizde yayınlanan reklamların gelirleri kalitenin arttırılması için kullanılır ve bağış & yardım kapsamında değerlendirilir. Ticari amaç gütmeyen girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı talebinde bulunabilirsiniz. Kar amacı güden işletmeler için farklı tarifelerimiz mevcuttur.

Buradan istatistikleri görebilirsiniz.

9og.org Reklam Alternatifleri:

468×60 üst kısım banner. / Logo yanında görebileceğiniz alan.
300×250 sağ alt banner. / Anasayfa ve içerik sayfaları alt banner.
125×125 sağ kısım banner. / Anasayfa ve içerik sayfaları ‘hesaplı kutu’ banner.
Kalıcı tanıtım yazısı yayınlanması. / Sürekli sayfalarımızda kalır.