Reklam

Reklamınızı 9og.org üzerinden yapabilirsiniz.

Ücretleriniz aylık olarak tanımlanarak yerleşim durumu ve boyutuna göre fiyatlandırılır. Süreli anlaşılan firmaların tasarımları tarafımızdan ücretsiz dizayn edilebilir. +18 tanıtımlar, yanıltıcı içerik reklamları, pop-up ve yetişkinlere yönelik içerik gösterimleri kabul edilmemektedir.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bize qorkemcan [at] gmail.com üzerinden ve + 90 533 207 08 97 numaralı telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün, web-sitesi ya da firmanızı tanıtabiliriz.. Tek yapmanız gereken hangi kelimelere link vermek istediğinizi ve konuyu belirtmeniz.. İlgili yazıyı hazırlar, tarafınıza onaylatır ve kalıcı bir şekilde sitemizde yer almasını sağlarız… 

9og.org gelir kaygılı bir yapı değildir, içeriklerini bu amaçla oluşturmaz ve yayınlamaz. Yaşayanları “ölü” göstermek ya da yanıltıcı linkler paylaşmak gibi ziyaretçi zekasına hakaret eden işler yapmaz. Banner alanları ve farklı alternatifler üzerinden sitemizde yayınlanan reklamların gelirleri kalitenin arttırılması için kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir. Ticari amaç gütmeyen girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı talebinde bulunabilirsiniz. Kar amacı güden işletmeler için farklı tarifelerimiz mevcuttur.

Buradan istatistikleri görebilirsiniz.

9og.org Reklam Alternatifleri:

468×60 üst kısım banner. / Logo yanında görebileceğiniz alan.
300×250 sağ alt banner. / Anasayfa ve içerik sayfaları alt banner.
125×125 sağ kısım banner. / Anasayfa ve içerik sayfaları ‘hesaplı kutu’ banner.
Kalıcı tanıtım yazısı yayınlanması. / Sürekli sayfalarımızda kalır.

Google Analytics verilerimiz:

9og.org’un günlük 2.5 civarı tekil ziyaretçisi bulunmaktadır. Normal bir gündeki sayfa hareketleri aşağıda görebileceğiniz şekildedir. Unutmadan belirtelim, bu veriler; sağlıklı bir yorum yapabilmeniz için “en düşün gün” olan pazar, 12 Ocak değerleridir. Bu tarihte sitemize 2.733 ziyaret yapılmıştır:

 

2 thoughts on “Reklam

  1. tanıtım yapmak isteyenler için güzel bir imkan. reklam satıp iki gün sonra kaldıranlar varken güvenilir ve organik ziyaretçilerin olduğu siteler çok yararlı olur.

Bir Cevap Yazın