Angry Birds Transformers | Detaylı İnceleme

Sevilen Angry Birds oyunlarının yapımcı firması Finlandiyalı Rovio firması, yeni Angry Birds Transformers oyununu nihayet duyurdu. Angry Birds’ün yeni oyunu lisanslı Transformers konseptine sahip olacak. Angry Birds Transformers‘ın, çok yakın bir gelecekte bilinen uygulama mağazalarından indirilebileceği de açıklandı. 

Angry Birds, Rio, Seasons, Space, Star Wars 1-2, Go ve Epic oyunlarından sonra seriye “Autobirds” ve “Deceptihogs” arasındaki zorlu macera ile devam edecek Rovio’ya göre tüm Angry Birds oyunları, bu zamana kadar 2 milyar defa indirilmiş. Eylül 2014 ya da sonrası bir tarihte piyasada olması beklenen Angry Birds Transformers, Transformers dünyasından karakterleri, yani Autobot’ları görebileceğiz. Telepod’lar, telefonunuzun ya da tabletinizin kamerası üzerine yerleştirdiğinizde, size özel yetenekler kazandırabilen oyuncaklar. 

Daha önceleri Star Wars ile benzeri bir iş ortaklık anlaşması yapan Angry Birds, Transformers üzerinden de ciddi manada kazanç elde edecek şüphe yok. Rovio, daha önce Hasbro işbirliği ile Transformers’lı oyuncaklarını piyasaya çıkartmıştı. Oyuncakların ardından, yeni duyurulan bu Angry Birds oyununda Optimus Prime, Bumblebee ya da Sideswipe gibi Autobot’ları kontrol mümkün olacak. Oyun için bir de internet sitesi yapmışlar. Buradan inceleyebilirsiniz. Yakında Angry Birds Batman Angry Birds Spider Man gibi oyunlar da çıkarsa şaşırmayın artık!

Angry Birds

Oyuncak görünümlü kahramanlarımız olan; yukarıda da belirttiğimiz telepod’lar, mobil cihazlara okutularak karakterlerinin oyuna dahil edilmesine olanak veriyor. Angry Birds Transformers’ın ve telepod’larının çıkış tarihi ise ne yazık ki henüz bilinmiyor. Angry Birds Transformers’tan önce, Angry Birds Stella’nın eylül ayında indirilmeye sunulması bekleniyor. Meşhur oyun firması Rovio’nun bu son oyunu ücretsiz olarak sunarak, oyun içi özellik satın almalardan gelir elde etmeyi tercih ettiği biliniyor.

Angry Birds Transformers özellikle çocuklar tarafından çok sevilecek gibi!

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir