Anıtkabir’e Sanal Ziyaret

Anıtkabir’i 3 boyutlu modelleyerek Google Earth üzerindeki sistemine aktaran 3D Konut, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, bir yandan firmasını tanıtmak bir yandan da çocuklara hizmet etmek (!) istiyor. Yaklaşan 23 Nisan öncesinde medya yoluyla projesini aktaran şirket 3 boyutlu uygulama sayesinde Aslanlı Yol’dan başlayarak tüm Anıtkabir’i sanki o anda oradaymışız gibi ayrıntılı sunduğunu belirtmiş. 

“3 boyutlu altyapısı ile kullanıcılarına kendi tarzlarına en uygun projeyi ve konutu seçip yerinde görme avantajı getirerek, gayrimenkul aramada yeni bir dönem başlatan 3DKonut…” gibi bir cümleyi de medya metninin arasına sıkıştıran yetkilileri gösterdikleri bu şark kurnazlığından ötürü kutluyor – başarılarının devamını diliyoruz. Yine de tamamiyle bir Türk teşebbüsü olan planlamada emeği geçenleri kutlamak gerek.

Anıtkabir Ziyaret, Anıtkabir Turu

Sistemi buradan inceleyebilirsiniz! Bu arada unutmadan belirtelim. Ziyaretin saat 20.00’ye kadar uzatıldığı 23 Nisan Çarşamba günü, Anıtkabir’e gelen çocuklara balon, şeker ile Atatürk ve Kurtuluş Savaş’ının anlatıldığı çizgi romanlar hediye edilecek!

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

5 Yorum Yapıldı
  1. 24 Nisan 2014
  2. 25 Nisan 2014
  3. 29 Nisan 2014
  4. 29 Nisan 2014
  5. 02 Mayıs 2014

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir