Anti SEO Nedir?

Nüfus cüzdanında yazandan farklı bir babaya sahip olanlar, haysiyeti ve şerefi olmayan insanlar; sizin bin bir emekle oluşturduğunuz, belki çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını kazandığınız web sitesini Google’da alt sıralara indirmek, ceza aldırmak için uğraşıp duruyor.

Özellikle yüksek rekabetin yaşandığı bir alanda siteniz üst sıralardaysa, ilk sayfadaysa vay halinize… Yetişkinlere yönelik sitelerden yüksek miktarda link aldığınızı görebilirsiniz. Durum hoş olmadığı gibi ani müdahaleyi gerektirir. Bu yüzden Google Web Master Tools hayatınızın bir parçası olmalı günlük takip özenini göstermelisiniz. Hızlı aksiyon ve şikayet mekanizmalarını işletmek olumlu geri dönüş sağlayacaktır.

SEO

Sitenize giden bağlantılar kısmını kontrol edin arkadaşlar. Opensiteexplorer.org ile de sitenize gelen linkleri görebilirsiniz. Daha önce de belirttiğim bağlantıları reddetme aracı ile topladığınız linkleri gönderin. Upload seçeneği sunduğu için toplu gönderim imkanı mevcut.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir