Apple Music Türkiye için Yayında

Spotify`a rakip olarak geleceği düşünülen Apple Music 30 Haziran 2015’te 100 ülkede kullanımına açılıyor. Amerika`da kişisel abonelik ücreti 9,99 dolarken aile aboneliği çok daha uygun bir fiyat olan 14.99 dolardan sunulacak, tabi 6 kişiye kadar olduğunu belirtmişler. Bu aile uygulaması Türkiye’de de olacak. Apple Music bireysel abonelik ücreti 9.99 TL iken aile aboneliği 14.99 TL olarak belirlenmiş.

Apple, Apple Music uygulamasının tanınması amacıyla ilk etapta uygulamayı 90 gün boyunca ücretsiz olarak kullanıma sunacak. Spotify`da bu ücretsiz deneme 60 günle sınırlıydı. iOS 8.4 ve üstü sürümle çalışan cihazlarda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. iTunes yazılımı üzerinden Mac ve Windows PC’lerde de Apple Music kullanmak olası.

Apple Music

Windows Phone Kullanıcıları; XBOX Music, Spotify, MixRadio ve Deezer alternatiflerini değerlendirebilir. Dediğimiz gibi; iPhone, iPad veya iPod touch kullanmak bu servisten faydalanmak için yeterli. Apple tarafından veya Djmag, Pitchfork, Rolling Stone gibi ünlü müzik dergileri tarafından oluşturulmuş en son çalma listeleriyle şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir