Asena Erkin Hakkında Bilinmeyenler

Aslen Antalyalı varlıklı turizmci bir ailenin 21 Ekim 1989 İzmir – kimlerine göre Balıkesir doğumlu kızı olan Asena Erkin, Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eski eşidir. Liseyi Denizli’de tamamladıktan sonra 2,5 yıl kalacağı İspanya’ya gitti. 2008’de Türkiye’ye döndü ve Ankara Bilkent Üniversitesinde İşletme okumaya başladı. Öğrencilik yıllarında evlenince okulu dondurarak İstanbul’a geldi. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip Beykent Üniversitesi Moda Tasarım bölümüne kaydoldu.

Asena Erkin, arkadaş ortamında Caner Erkin ile tanışıyor. Yaşı henüz 19 olmamış iken nikah masasına oturuyor, 20’sine geldiğinde oğulları Çınar dünyaya geliyor.

asena erkin

Asena Erkin Hakkında Bilinmeyenler

“Ailemin gücüyle zaten ayaktayım” diyen Asena, dans edip profesyonel olarak ata biniyor. “Modaya oldum olası meraklıydım” diyen Asena; şimdilerde kendi tasarımlarını ürünlerini satacağı bir konsept mağaza sahibidir. Popçu Berkay ile magazin basınında yer alan Asena Erkin kullandığı lüks otomobiller ile de tanınmakta.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir