Aşk Parfümü Hakkındaki Yorumlar

Aşk parfümü; kesinlikle benim de kullandığım ‘en etkili’ yardımcı ancak işi tamamen üzerine yıkmak başarı oranımızı ne yazık ki düşürür. Size vereceğimiz tüyolarla kısa zamanda çevrenizdeki en popüler insan olacaksınız inanın. Hem öz güveniniz artacak hem de fiziksel olarak aranan bir insan olacaksınız. Para iadesi olan bu ürün için sanal ortamda hazırlanan sayfalara bakıyorum sürekli işin teknik kısmı öne çıkarılmış; yok şöyle isteneceksiniz, şehvetle isteneceksiniz filan… Evet doğru ancak ilişkilerde isabetli adımlar atmak, stratejist davranmak kısımları atlanıyor.

Sosyalleşin: Dans ve yemek kursları özellikle kadınların fazlaca ilgi gösterdiği günümüzün en popüler iletişim ortamlarıdır. Zevkleriniz doğrultusunda benzer tercihler yapabilirsiniz. Bir pasta kursu; barındırdığı büyük potansiyelin farkında olmayan çoğu erkeğe itici gözükür. Yemekten hoşlanan biriyseniz eminiz yapmak da hoşunuza gider. Önerimizi bir kenara yazın. Önemli olan kokunuzun farkına varacak kişilerle aynı ortamda olmak.

Hobileriniz Neler?: Fotoğraf kulüpleri, motosiklet gezileri, Anadolu gezi turları, tiyatro grupları, doğa sporları ve benzeri etkinler içinden mutlaka size hitap eden arkadaşlıklar bulabilirsiniz. Hiçbir bilgi sahibi değilseniz mühim değil – kurslar zaten bunun için. Seçenekleri maddi durumunuzun el verdiği ölçüde çoğaltın. İmkanlar müsait değilse yerel yönetimlerin ücretsiz kursları işinizi görebilir. 

Kendiniz Olun!: İnsanlar abartılmadığı ölçüde doğallığı ve samimiyeti sever. Başkaları gibi ya da zihninizde düşündüğünüz ve hayalini kurduğunuz kişi olmaya çalışmayın – kendiniz olun. Ekmeğini taştan çıkaran bir kamyon şoförü de olabilirsiniz, sınıf öğretmeni de, bir maden işçisi de… İşinizle ilgili ilginç ve komik anıları hatırlayın. Sohbetlerde bu tip orijinal anılar oldukça rağbet görür.

Giyim ve Bakım!: Dişlerinizi fırçalayın, temiz pak giyinin demeye gerek yok sanırım. Bu size hakaret olur ve bu gibi detayların gayet farkındasındır. Karşı cins; kişide bakışlara, ellere ve temizliğe dikkat eder. Karşımdaki kişi nasıl giyinmemi isterdi diye düşünmeyin kendiniz olun.

Aşk Parfümü

İlk Sohbet: İlk tanışma önemlidir. “Ne tarz giyinmeyi seversin, iç giyim sever misin, yalnız mı yaşıyorsun, akşam rahat çıkabiliyor musun” tarzı sorular, yunan heykelleri gibi bir vücuda da sahip olsanız ya da çok zengin bir kişi, işi başlamadan bitirir. Emin olun bir daha aranmazsınız. Bunun yerine günlük hayat, hobiler ve zevkler, gelecek planları gibi klasik konular üzerinden ilerleyebilirsiniz. El tutmaya, dokunmaya, garip hareketler yapmaya da çalışmayın. Aşk Parfümü kesinlikle çok etkili ancak bu önerilerimize kulak verdiğiniz sürece.

Etrafınıza bir bakın. Kadınları ele alalım ve bir an kadın gibi düşünelim. Etrafınızda sizinle beraber olmak isteyen. Yiyecek gibi bakan amaçları belli olan yığınlar mevcut. Sanki bir tornadan çıkmış gibi aynı adamlar aynı cümleler.. Kendinize şunu sorun: “Böyle biri mi olmak istiyorum, yoksa kadın ruhundan anlamaya çalışan; anlayışlı ve sadık biri mi.”

Sizi temin ediyorum yukarıdaki önerilerime kulak verdiğiniz sürece aşağıdaki yorum kısmı üzerinden cevap yazıp teşekkür edersiniz. Yazıyı elimi klavyeden çekmeden bir anda yazdım bitirdim. Geliştireceğim zamanla elbet ama tüm bu tavsiyeleri bir de aşk parfümüyle desteklerseniz emin olun hem fiziksel hem ruhsal açıdan cenneti yaşarsınız. Yaşadım, yaşıyorum oradan biliyorum.

Aşk Parfümü ile bol şanslar…

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

One Response
  1. 02 Şubat 2014

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir