Aylin Kontente Hakkında Bilinmeyenler

30 Haziran 1982’de İzmir’de doğan oyuncu, 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden 2003 senesinde mezun oldu. İnsanlar Aleminin sonrasında Güldür Güldür Show isimli TV programında oyunculuğuna devam etmektedir. 18 Aralık 2012’de oyuncu ve rol arkadaşı Trabzonlu Alper Kul ile evlenmiştir. 2003-2012 seneleri arasında 10 farklı TV dizisinde oynadı. Başarılı çocuk taklitleri ile hatırlanan kıvırcık saçlarıyla da hatırlayabileceğiniz Kontente, Arel bebeğin de annesidir. Twitter’daki sosyal medya hesabı ele geçirilen ünlü kişilerdendir.

Aylin Kontente

Aylin Kontente Hakkında Bilinmeyenler

Kampusistan dizisindeki Mine karakteri; TRT’nin Seksenler dizinde ise Ahmet in evlenmekten son anda vazgeçtiği Suzan rolüyle ekranlara geldi. Alper Kul, senaryosunu yazdığı ‘Olur Olur’ filminde eşi Aylin Kontente ile kamera karşısına geçmiştir. Alper Kul eşi için: “Ta­nı­dı­ğım en iyi in­san. Alım­lı, şık, gü­zel ve se­vim­li. Dün­ya­’ya bir da­ha gel­sem yüz­de yüz onun­la bir­lik­te ol­mak is­te­rim. Eğer tav­la­ya­bi­lir­sem yi­ne onu alı­rım. Birlikte çalışmak bizi besliyor.” demekte.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir