Black Hat Seo Kavramı → Black Hat SEO Hakkında Detaylı Bilgiler ←

black hat seo, black hat seo nedir, black hat seo nasıl yapılır, black hat seo teknikleri, black hat seo forum, black hat seo pdf, black hat seo book hakkında her şey:

Kabul edilen ve üzerinde uzlaşılan bir tanımı yoktur. Kısaca; arama motorlarının ki bundan Google’ı kastediyoruz, belirlediği sınırlar dışına çıkarak bir şeyler yapma çabasıdır – internet çakallığıdır. Rekabeti yüksek kelimelerde uygulanır. 

Algoritmayı çözdük yalanına inananlara, istedikleri kelimede ilk sırada olacaklarının garantisi verilir. Kalitesiz linkler, spam içerikler, yüzlerce etiket, gereksiz anasayfa bağlantıları ve tabii hacklink (siteleri hackleyip link koyma işlemi) olmazsa olmazlarıdır. İlk Google cezasında hakettiği yerleri alacak bu sitelerin asıl amacı zaten bu zamana kadar olan sürede verim (!) almaktır. Hiti reklama, reklamı gelire dönüştürmek özetle..

black hat seo nedir?

Site içi ve dışı olarak ikiye ayıranlar da var… Bir kısım yükselmesi hedeflenen sitelere yapılırken diğer ayağı rakip sitelerin işini bitirmek için devreye sokulur. Rakip sitelere alakasız binlerce bağlantı verilir. Sandbox ve filtreye sokmak gayretiyle…

Aslen olayın siyahı (illegal) beyazı (legal) yoktur. Para karşılığı binlerce sosyal imleme, backlink ve wiki tanıtımı sağlayacağını söyleyerek sizi ilk sıraya taşıyacağını söyleyenlere itibar etmeyin ve şöyle düşünün: “Madem işi o kadar biliyor – neden bir site açıp kendini uçurmuyor?”

Google Site Yöneticisi Araçları üzerinden bağlantıları reddetme özelliğini kullanmanızı öneririm. Buradan ulaşmak mümkün…

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir