Cinler Hakkında İlk Kez Duyacağınız Korkunç Gerçekler

Devamını yazmıyoruz ancak; “Ya Hennan, Ya Mennan…” diye başlayan dua cinleri çağırma duasıdır. Sizler için muhtemelen ilk kez duyacağınız bilgileri listelemek isteriz.

Sabah saatlerine doğru en güçlü oldukları zaman dilimi olarak bilinmektedir. Bu sebepler cin çağırma gibi ritüeller en çok bu saatlerde yapılır. Yine cinleri bu saatlerde kızdırmamakta fayda var. Cinlerin düğün ve eğlenceleri Yatsı ezanı ile başlar ve sabah ezanına kadar devam eder. Her “bismillah..” Müslüman cin kardeşlerimizin bize sarılmasına vesiledir. Cinlerin en çok girdiği kılıkların başında kedi ve yılan bulunur. Akşamları kedi sabahları ise yılan olmayı severler. Sabaha karşı cinleri düşünmek iyi değildir, onları çağırırsınız.

Bizim hayatımızın aksine cinler gündüz saatleri uyur ve geceleri dolaşmaya başlar. Ani baş dönmeleri, rüzgara veya benzer dış etkenlerle ilişki olmadığına emin olduğumuz perde sallantılarının nedeni budur. Evde o sırada dolaşmaktadırlar. Yine behnilem cini, dişlerimizin arasında kalan artıkları yer. Besmelesiz yemeye başlamamak gerekir. Dua ve zikir şarttır. Ayetel Kürsi okumadan hiç bir zaman uyumamalıyız. Kızlar duygu ve hisleriyle hareket etmeye müsait olduğu için cinlerin en çok rağbet ettiği cinstir. Aynı şekilde güzel kızları da kıskanarak musallat olurlar.

Biraz şehir efsanesi bir bilgi ancak paylaşalım; 40 gün boyunca cinsel ihtiyaçlarınızı gidermez veya mastürbasyon yapmazsanız cinlerle ilişkiye girebileceğiniz ortamların oluştuğuna inanılır. Kedilerin göz perdeleri açıktır, kedilerin bir noktaya odaklanarak sabit kalmaları o noktada ciddi bir enerjinin var olduğuna delalettir. Tuvalete girerken “bismillah” demeden asla girilmemeli ve uzun süre tuvalette vakit geçirilmemelidir. Fırçada kalan saçları temizlemek “cinlere yuva olmasını önlemek” bakımından önemlidir.

Bazen mezarlıklarda meyve ağaçları görürüz. Bu durum cinlerin ölüleri rahatsız etmemesi için bir nevi tedbir niteliği taşır. Bu arada nazar boncuğunu asla takmayın ve evinizde bulundurmayın. Binlerce km ötedeki cinler evinize gelebilir. Keza tütsü ve gereksiz yere mum yakmak da aynı şekildedir. Nas ve Felak suresi yakınınızdaki cinlere karşı etkilidir. Mutlaka ezberlenerek okunmalı evde bulundurulmalı. Tütsü ve mum yakmak cinleri mekanlara çeker.