Cinlerden Hangi Gizli Servisler Faydalanıyor?

Sovyet istihbaratı KGB, cinleri kullanma ve doğaüstü varlıklardan metafizik yoluyla istihbarat elde etme konusunda bilinen en tecrübeli örgüt! TRT’de sanırım 2013’te yayınlanan “Büyük Takip” programında da konu ele alındı ve uzun bir sonra tekrar gündeme oturdu. Zaman zaman medyum ve falcılardan CIA’da yararlansa konuyu etkin bir şekilde araştıran kurumun KGB olduğu dile getirilmiş.

İddiaya göre Amerikalı akademisyen konusunda uzman parapsikolog Pat Price, ABD’nin nükleer denizatlarının Okyanus’un hangi bölgesinde bulunduklarını, az bir yanılma payı ile tespit etti. Özetle doğa üstü varlıklardan yardım aldı. Yine Rusların denizaltılarla iletişime geçmek, düşman gemilerinin yerini tespit için aynı tekniği kullandığı üzerinden ilerlenmiş.

İzleyenleri en çok şaşırtan konu ise NASA tarafından geldiğini söyleyen bir şahsın Sakaryalı ünlü bir cinci hocayla görüşmek için Turgut Özal’ın yardımcılarından yardım istediği iddiası oldu.

Şahsa haklı olarak, “neden – niçin” sorularını soranlar; “Uzayda bir çok uydumuz var ve bunlar sık sık arızalanıyor. Acaba, bu uyduların tamirinde cinlerden istifade edebilir miyiz, ben hocanızla bunu konuşmak istiyorum.” yanıtını almış. Elinde yüzlerce mühendis ve bilim adamı olan NASA’nın, elin Sakarya’sındaki hocalara kadar düştüğü bir durum yaşanmış bir vakitler. Biraz magazinsel ama yine de paylaşmak istedim. O zamanlar Özal’ın yardımcısı olan eski DP Genel Başkanlarından Yalçın Koçak’a konuyu danışabilirsiniz eğer bir tanışıklığınız varsa. Kendisi aktardı.

Malumunuz cinler, geleceği bilemezler lakin duyduklarını aktarabilirler. Hızlı hareket etme yetenekleri var bildiğiniz üzere… İlahiyatçı Yazar Mehmet Şeker de, cinlerin duyduklarını irtibatlı oldukları insanlara aktarabilme özellikleri bulunduğunu ifade ederek bizi destekliyor.

İtalya’da 1981 senesinde Kızıl Tugaylarca kaçırılan ABD’li albay James Dozier’in bulunması için CIA’nın medyumlardan yardım alarak “Yeşil kapılı bir ev ve kapı numarası da şu…” bilgisine ulaştığı, yine konuyu savunanların aktardığı bir başka bilgi. Olaya cin ve hurafe olarak bakanları biraz yerinden zıplatacak bir hadise sanırım.