Digiturk En Hızlı Nasıl İptal Edilir?

Mevcut Digitürk aboneliğinizi iptal ettirmemeniz için muhtemelen indirim, ücretsiz kanallar ve buna ek olarak hizmetler teklif edecekler. Devam eden süre boyunca farklı tekliflerle farklı zamanlarda sizi arayabilirler. Hiç bir bahane vs sunmak söylemek zorunda değilsiniz! Memun olmadığınızı ve iptal ettirmek istediğinizi söylemeniz kafidir. Eğer isteğiniz Digiturk aboneliğini iptal ettirmemek lakin pazarlık etmek ise tekliflerini dinleyebilirsiniz. Digiturk’ü iptal edersem ne izlerim diye düşünmeyin! Uydu’da beş kuruş para ödemeden HD kanallar da dahil ücretsiz izleyebilirsiniz!

Ben belgesel seviyorum – uydu’da belgesel kanalları yok diyenler; web tarayıcılı yeni nesil TV’lere Bir Alternatif alabilir! Youtube’dan istediğiniz yayını takip edebilirsiniz. Üstelik hızlı bir internetiniz varsa her türlü yayını (bunlara maç vs, filmler de dahil) yine izleyebilirsiniz.

İptal başvurusunu faks yardımıyla yaparsanız, çağrı merkeziyle görüşüp onaylarsınız. Takip eden haftalarda farklı Digiturk görevlilerine “neden Digiturk’u kapatacağınızı” tek tek izah etmek zorunda kalırsınız. Sakin olun ve kısa bir net şekilde “kapatmak istiyorum – açıklama yapmak istemiyorum, görüşmeyi sonlandırmak istiyorum” deyin… Müşteri hizmetleri, her gün trilyon kişiyle konuştuğu için üstelemeyecektir. Digiturk’ün size verdiği yayın kartını kaybetmeyin! 200 TL’ye varan cezası mevcut!

İşlerinizi zorlaştırmak ve vazgeçirmek için FAKS çekmenizi isteyecekler!

Digiturk müşteri hizmetlerine telefon açmadan önce bu konuyu bilmenizde fayda var! “Hattınızı şimdi kapatırsak bir ay daha fatura daha gelir. şu tarihte yeniden faks çekin” de denilecektir. Umursamayın ve iptal ettirmek istediğinizi kesin bir dille bildirin! Yine; toplamda aylık 20 TL’ye varan indirimler teklif edecekler! Hazırlıklı olun! 40 TL x 12 = Yıllık 480 TL paranız cebinizde kalacak! Üstelik çoğu kullanıcı 40 TL üzerinde paketlere abone!

Normal uydu alıcılı bir hayata geçmeniz her yönden maddi manevi avantajlı!

Ulusal Kanal; platforma karşı aldığı yargı kararlarına rağmen Digiturk’te mevcut değil! Diğer kanalların yarın bir gün ne olacağı da meçhul. Film kanalları kalitesiz ve bol tekrarlı! Emin olun karlı çıkacaksınız! Üstelik evinizde ufacık bir Digiturk arızası olsa bunlar da paralı! Telefonunuz kayıt altında olduğu için seneler sonra yine aranıp yoklanabilirsiniz. Akıllı telefon kullananlar “numara engelleme” seçeneğini ihmal etmemeli. İşte iptal sayfası! Bu da Turksat’daki ücretsiz HD kanalların listesi!

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir