DMCA İle Hırsızlardan Kurtulun

DMCA Dünya’da en çok kullanılan ve en etkili içerik koruma sistemidir. Diğer sitelerdeki kopya içeriklerinizi belirleyerek sitenizin SEO değerini korur veçalıntı makaleleri arama sonuçlarından kaldırır. Ücretsiz üyelikle bir adet kaldırma hakkına sahip olsanız da popüler paylaşımlarınız için aylık 4 dolar gibi bir koruma bedeli çok da olmasa gerek. Üstelik tüm işlemleri, takibi sizin yerinize yapıyor ve düzenli raporluyor.

Basit bir üyelik adımı sonrasında bizde de görebileceğiniz üzere sitenize bir görsel yerleştiriyorsunuz bu kadar. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

E-Posta ile gelen “Facebook Kullanıcılarına Yüzde 50 İndirim” başlıklı bilgilendirme promosyonu sonrası ilgili sayfayı “beğendim” ancak bu sefer de kod gelmedi. Sonrasında ısrarımı sürdürdüm tabi. Destek kısmından kendilerine ulaştım, bir gün sonra da cevap verdiler.

DMCA Nedir?

Normalde yıllık 99 dolar gibi bir ücret karşılığında kullanılan DMCA için artık aylık 4 dolar gibi bir ücret isteniyor. Bedava arkadaşlar inanın, hele ki yaptıklarını düşününce 9 lira çok düşük bir rakam. Google’a şikayet bildiriminde bulunmuyorsunuz, arama sonuçları içinde boğulmuyorsunuz, hırsızlarla mail üzerinden muhatap olmuyorsunuz. Tüm telif konularını unutuyorsunuz gidiyor. Tabi haftalık olarak arayüz üzerinden kontrol etmeniz şart.

Buradan üye olabilirsiniz. 

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir