Evlerinizde Yaşayan Cinler → Yakaza Cin Kabilesi

Yakaza cinleri pis yerlerde yaşamayı seven bir cin kavmidir. Diğer en bilinen kavimleri cuhenna, hamzet, ammar, nusaybin ve zuzuladır. Evimizin tuvalet ve banyolarında, tavan aralarında veya bodrum katların gizli köşelerinde yaşarlar. Yakaza Cinleri de tıpkı bizim gibi aile hayatına sahiptir; insanlar gibi aile bağlarıyla birbirlerine bağlı kalırlar. Gündelik hayatlarında bizim gibi yer, uyur, evlenir ve uzun yıllar yaşayıp ölürler. Cinler insanlardan farklı olarak binlerce yıl yaşayabilirler. Aşırı öfke ve korku, nefsani isteklere düşkünlük ve aşırı gaflet cinleri insanlara iten faktörlerdir.

Yakaza Cinleri Neden İnsanlara Zarar Verir?

Yakaza Cinleri; insanlar onları isteyerek yahut istemeyerek rahatsız etmeden insanları rahatsız etmezler. Ancak rahatsız edildikleri zaman rüyalara girebilir ve bizi farklı yollar ile korkuturlar. Örneğin, tuvalette uzun süre kalmak cinleri kızdırabilir. Zira o esnada besleniyor olabilirler ve bizim orada uzun süre kalmamız onları rahatsız edebilir. Bir nevi intikam duygusuyla gece uykumuza gelecek ve boğmaya çalışacak hatta darp edecektir. Yakaza cinleri insanlara sebepsiz olarak da musallat olabilir. Bir Müslümanın 5 vakit namazdan ayrılmaması, abdestli dolaşması ve günlük zikirlerine devam etmesi tehlikelerden korunmak adına Allah’ın izniyle yeterlidir. Şüphesiz yüce Allah (CC) en doğru ve hayırlısını bilir.

Yakaza Cinleri diğer mensupları gibi ateşten yaratılmış ve yine diğer cinlerde olduğu gibi Müslüman ve Gayrimüslim olarak gruplanırlar. Peygamber efendimize musallat olan cinlerin bu kabileden olduğu ifade edilmektedir.

“Yakaza Cinleri Neden İnsanlara Zarar Verir?” başlıklı bu yazımızda sizlere; yakaza cinlerinin özellikleri, yakaza cinleri filmi, yakaza cinleri 7730, yakaza cinleri ekşi, yakaza cinlerinden kurtulmak, yakaza cinleri vikipedi, yakaza cinleri kimlere musallat olur, yakaza kabilesi hakkında bilgi arama sonuçlarıyla alakalı bilgiler vermeye gayret ettik umarım beğenirsiniz.