Galaxy Note Nedir? → Note Telefonlar Hakkında Detaylı Bilgiler ←

galaxy note 5, galaxy note 4, galaxy note 3, galaxy note 2, galaxy note ikinci el, galaxy note alınır mı, galaxy note 5 inceleme, galaxy note satıcılar, galaxy note 5 ankara, galaxy note izmir, galaxy note ekşi, galaxy note donanımhaber, galaxy note ekran, galaxy note yedek parça hakkında bilgiler:

Sayfa değiştirirken titreme oluyor şikayetlerine kulak asmazsak – esasen pek yaşamadım, cihaz muhteşem! Tablet – Akıllı Telefon arasında bir yerde gibi duruyor, tek elle kullanma (eğer elleriniz benim gibi Hentbol’den dolayı biraz büyük değilse) mümkün değil… İllaki iki elinizle müdahale etmeniz şart. Pil ömrü olarak kardeşi S3’ten daha iyi: 3100 mAh değeri bence çok ciddi bir oran…

Ekranı ikiye bölüp aynı anda farklı uygulamalar kullanma olanağı sunması bir diğer öne çıkan noktası. E-Posta gönderirken bir yandan İnternet’te gezinme olanağınız mevcut diyerek sanırım izah kuvvetlendirebilir.

Basınca duyarlı Wacom teknolojili kalemde; buton basılıyken küçüktür işareti çizilerek geri butonu basılmış gibi algılanıyor dolayısıyla kalem ile geriye gidilemiyor yorumu yanlış. Keza ters V ile özellik butonu aktif hale getirilmiş oluyor. Komut atanma özelliği ile kullanıcı kendi tercihlerini de belirleyebiliyor.

Galaxy Note

Boş sayfada [at] işareti çizildikten sonra telefon defterindeki birisinin adını yazınca doğrudan o kişiye e-posta yazmaya başlıyorsunuz. 

Notunuzu el yazısı olarak girmek istiyorsanız alan kısıtlı ancak text özelliği ile birlikte klavye olarak el yazısı algılamayı da seçerseniz sıkıntısız bir şekilde not alabilirsiniz. El yazısı tanıma özelliği – yazısı kötü olanları bile tatmin edecek derecede iyi…

2GB’lık RAM’i ile uygulama, tasarım, web vs tüm işlemleri sıkıntısız halledebileceksiniz… Aktif bir kullanıcı için 10 saatlik pil süresi de bence gayet makul. Elinizdeki cihazın pazarda rakibi bile yok… Hala Huawei’nin rakip bir ürünü piyasaya çıkartacağı konuşuluyor. Oyun oynamayı sevenler için RAM sıkıntı yaratmayacak.

Arka kapaktaki kalite zayıflığı ortak bir eleştiri noktası ancak koruyu yöntemlerle – kapak gibi – göz aşinalığı sağlayabilirsiniz aynı şekilde boyut ilk zamanlarda size büyük gelecekken zamanla diğer akıllı telefonlar elinizde oyuncak gibi kalıyor. Yumuşak arka kapakları takıp çıkarırken standart bir yöntem mevcut onu da belirtelim ki kapak kırılıp elinizde kalmasın: “Önce alttaki alt dişleri oturtup sağlı sollu sabitlersek, son adımda yukarıdakilere geçersek sağlıklı bir kullanım ömrü edinebiliriz.

Çıkarılabilir pil ve sd kart rakiplerinin önüne geçiren bir diğer özelliği. 64 GB’a kadar yükselterek hafıza sorununu gidermeniz mümkün. 

S3 alacaksanız NOTE 2 almanızı tavsiye ederim.. Tek dezavantajı pantolon cebine göre bir telefon değil. Benim gibi bol cepli bir yelek ya da eski moda bel çantası ile rahatça taşınabilir. Yok ben büyük sevmiyorum ellerim de küçük metrobüslerde otobüslerde sık yolculuk ediyorum diyorsanız sizler için de ekran büyüklüğü sınırı 4.7″ olmalı. Her şeyin tek bir cihaza sabitlenmeye çalışıldığı şu dönemde bu tip ara ürünleri küçümsememek şart.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir