Google Dalgalanması Nedir? → Google Hakkında Detaylı Bilgiler ←

google dalgalanma, google dalgalanması, google dalgalanma 2015, google dalgalanma 2016, google dalgalanma nedir konularında bilgi bulabileceğiniz makalemize hoş geldiniz!

Seo çalışmaları ve kriterleri bilindiği üzere Google tabanlıdır. Kafanızı karıştırmadan belirtelim, “Algoritma değişiklikleri sonucu oluşan sıralama oynamaları” özetle. Ne zaman ve ne şekilde geleceği konusunda bir duyuru yapılmaz. Ne kadar kapsamlı, profesyonel ve SEO bakımından tutarlı bir web sitesine sahip olursanız olun, etkilenmeyeceğinize dair bir garanti yoktur… İsterseniz 15 yıllık bir alan adınız (domain’iniz) olsun.

google dalgalanma

Yüksek trafik ve ziyaretçi rakamlarına ulaşabileceğiniz gibi mevcut izleyici kitlenizi de kaybetmeniz olasıdır. Duruma göre düzelme süresi – milyonlarca sitenin yer değiştirdiği göz önüne alınırsa 10/15 günü bulabilmektedir.

Bu gibi büyük teknik değişikliklere karşı oturup beklemekten başka yapılacak bir şey yoktur.. Normal zamanlarda ne yapıyorsanız devam edin. Panikle rutinin dışına çıkmak, geçici olacak zararı kalıcı hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

Yılda bir kaç kez görülebilecek bu tip dalgalanmaları filtre ve sandbox ile karıştırmamak gerekir.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

One Response
  1. 22 Eylül 2013

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir