Instagram 5.1 Güncellemesi

Instagram’ın daha hızlı çalışması için yapılan son Instagram 5.1 güncellemesi ile akıcılığın arttırılması amaçlanmış. Yeni bir filtre ya da farklı düzenleme aracı içermeyen bu yenilenme ile Instagram’da kayda değer bir hız artışı olduğunu söylemek mümkün! Özellikle küçük ekranlı ve giriş seviyesi Android cihaz kullanıcıların bir nebze nefes aldığını söylemek mümkün.

Facebook’a satıştan sonra unutmadan bir notu paylaşmak isterim. Instagram da “silme özelliği kalkmadan önce” fotoğraflarınızı silmek istiyorsanız acele etmelisiniz. Kendi kişisel tercihiniz olabilir, Instagram hesabınızı kapatacak olabilirsiniz ya da bir başka neden.. Kısa bir süre sonra silmek istediğiniz fotoğrafları asla silemeyeceğiniz gerçeğiyle karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla bahar temizliği yapacakların ellerini çabuk tutması gerekiyor. Sorun; birkaç fotoğrafı kaldırdıktan sonra işlemin devamının gelmemesi – işe yaramaması durumundan hareketle anlaşılmış.

Bu arada; uzak diyarlardaki kanser hastası nineye mesaj yazmak, takipçisi olarak moral vermek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Kendisi gayet ileri bir yaşta amansız bir Instagram tutkunu! Medya’da yer bulduğu için biz de paylaşmak istedik.

Instagram 5.1 ile takipçi arttırmak isterseniz burada faydalı bir kaç not mevcut.

 

Eminim bu başlıklar da ilgini çekecek:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir