İnstagram Hakkında Bilinmeyenler

Kevin Systrom ve Mike Krieger adındaki iki girişimci tarafından hayata geçirilen Instagram; ilk çıktığı zamanlarda sadece Iphone için öne çıkmış; ücretsiz bir fotoğraf paylaşma, editleme ve efekt uygulamasıydı. Artık günümüzde Android ve Windows Phone akıllı cihazlarda da bu uygulama sorunsuzca faydalanabilmektedir.

Ünlü şahısların günlük yaşam anlarını İnstagram üzerinden paylaşması ile bu programı takip edenlerin sayısında patlama meydana geldi.

Akıllı akıllı telefonunuzla veya tabletinizle önce bir fotoğraf kaydeder, devamında Instagram uygulamasıyla dilerseniz bu fotoğrafınıza çeşitli efektler ekleyebilir, dilerseniz de hiçbir efekt kullanmadan olduğu haliyle Instagram sitesinde paylaşabilirsiniz. İsterseniz; Twitter, Facebook, Foursquare, Tumblr gibi sosyal alanlarında paylaşımlarınızı tek tıklama ile kolayca yayımlayabilirsiniz. Instagram uygulaması o kadar çok sevildi ki dünya üzerinde şuan 200 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

Instagram adlı bu uygulamanın her türlü platformda kullanılması en büyük avantajıdır.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir