İnstagram Takipçi Arttırmak » Kolay Yolları Burada

İnstagram takipçi ya da instagram takipçi arttırmak kelimeleriyle basit bir web araması yaptığımızda, yerli yabancı onlarca siteyle karşılaşıyoruz. Esasen bu iş için; biri kolay olan olmak üzere iki yok mevcut! İçerik kaliteniz, fotoğraf bilginiz, paylaşımlarda kullandığınız etiketler (tag) ile kısa sürede hedeflediğiniz yüksek takipçi adetlerine kendiniz ulaşabilir ya da cüz i miktarlar karşılığında bunu sizin adınıza yapacak sitelerle çalışabilirsiniz. Öncelikle ilk metodu tercih eden fotoğraf sevenler için bir iki önerimi paylaşmak isterim.

İlk adım olarak buradan izinli Instagram uygulamalarımıza bir göz atıyoruz. Bazı takipçi siteleri sizin sayfanızda reklam paylaşımlarında bulunabiliyor. Ziyaretçi kazanalım derken, olanları da rahatsız ederek kaybetmemek adına bu tip spam sitelerden uzak durmak lazım. Kullanmadığınız uygulamaların erişimlerini kapatmak faydanıza olacaktır.

İnstagram Takipçi Kazan, İnstagram Takipçi Al, İnstagram Takipçi Siteleri

  • Benzerlerinden platformda milyonlarca bulunan; dağ- bayır, kedi, köpek, bacı-bebek çekmek yerine; “Nasıl farklı olabilirim..” instagram takipçi arttırmak için nasıl dikkat çekebilirim diye düşünmek gerekli! Aynı fotoğrafları farklı açılardan çekmeyi deneyebilirsiniz.
  • Bir web sitesi ya da blog sahibiyseniz yine Instagram’ın kendi sayfasınızdan burada görebileceğiniz banner’ları kullanabilirsiniz. Facebook – Twitter üzerinden duyurmanız kısmına girmiyorum bile.
  • Photoshop – düzenleme bilginiz varsa; bazı zamanlarda dikkat çekebilecek görseller paylaşabilirsiniz. Bu fotoğraflarda takipçiyi boğmayacak yazılar da bulunabilir; komik bir karikatür, e-davetiye teklifi, konser davetiyesi gibi..
  • Instagram’da sık paylaşımda bulunmak önemlidir. Çektiğiniz fotoğrafa bir bakın; bir hikayesi var mı, kendisine baktırıyor mu, farklılığı var mı? Sürekli aynı tip, aynı yerde işler yerine iç-dış farklı mekanlar deneyebilirsiniz. “Neler eksik, neler yapabilirim” sorusunu kendimize sormakla işe başlayabiliriz.
  • “Paylaşımını optimize et” diyerek özetlemiş ecnebi siteler. Biz de şöyle kabaca ifade edelim.. Kibrit çöpleriyle komik ve dikkat çekici bir tasarım yapmak, araba yolculuğunda buğulu cama yazmak gibi.. Durumu, “görüp deklanşöre basmak” olarak algılamayalım ve bir adım öne geçmeye çalışalım.
  • Yorum yazmak bir çoğumuzun atladığı ve önem vermediği bir husus. Sevdiğiniz üreticilerin içeriklerine yorum yazın. Bu şekilde dikkat çekebilirsiniz. İnstagram takipçi kazanacağız derken spam’lememeye de dikkat edin!
  • Yüksek instagram takipçi oranına sahip kişileri takip ederek durumdan feyiz alabilirsiniz. İnstagram –karı-kız bulma yeri değildir. Fotoğraf sevenlerin; paylaşım, aktarım ve gelişme mecradır.
  • Kullanacağınız fotoğraflar ve filtrelerde seçici olun. Temel fotoğrafçılık bilgisine sahip kişiler 3-0 öne geçer belirtelim. Olayı esasen bir “öne geçme” durumu olarak da görmemek lazım. Instagram bir keyif işi.. Edinebiliyorsanız profesyonel bir makine seçin ve bulut teknolojileri üzerinden görsellere akıllı cihazınız üzerinden ulaşın.
  • Fotoğraflar için uygun etiketler seçin. Bunun için bazı web siteleri mevcut. Sosyal ağlardaki arkadaşlarınıza ulaşmanızı sağlayacak Instagram içi eklentileri kullanın.

Bu kadar şeyle uğraşamam.. Takipçilerimin nereden, hangi ülkeden geldiği, yaşının kaç olduğu ve cinsiyeti hiç önemli değil. Mühim olan adet; yüksek instagram takipçi sayısına  sahip olmaktan da garip bir zevk duyuyorum diyenlerdenseniz iki kolay yol önerebilirim. Birincisi Addmefast; ikincisi ise ücretli ve çok daha hızlı bir instagram takipçi arttırma yolu olan İnstatakipçi… 

İnstagram takipçi kazanabilmeniz için umarım makaleyi dikkatle okudunuz!