Instagram Windows Phone’da Böyle Kullanılır

Facebook’ın 1 milyar dolar ödeyerek satın aldığı Dünya’nın en popüler fotoğraf arşiv ve paylaşım uygulaması Instagram; iOS, Android derken Windows Phone kullanıcıları için de geliyor. Haber Nokia’nın İsveç Facebook destek sayfasında paylaşılmış. Çıkış tarihi konusunda net bir bilgi veremeseler de dedikodular bu ay yani Mayıs 2013’u işaret ediyor. IOS sürümünün bir benzeri olacağı ve bazı filtrelerin kullanılamayacağı işin şimdilik eksik kalan tarafı. Yine de platformdaki diğer foto düzenleme programlarıyla ekstra sonuçlar almak mümkün. Önümüzdeki haftaları bekleyeceğiz arkadaşlar.

Instagram cephesinden konuyla ilgili bir açıklama yapılmaması ise kafaları karıştırıyor. Nokia’nın en üst modeli 920 malumunuz. Alüminyum kasalı yeni Lumia 928’in ise 14 Mayıs’ta Londra’da yapılacak tanıtım sonrası Amerikalı operatör Verizon üzerinden satılması bekleniyor. Instagram’la beraber Temple Run 2 ve Jetpack Joyride gibi popüler oyunlarının da Lumia 928 ile gelebileceği belirtilmiş. Sanırım Nokia, Instagram’ı duyurmak için 14 Mayıs’ı bekliyor.

Windows Phone

En iyi Instagram performansını hangi cihazla alırız diyenlere benim önerim Lumia 920 olacak. Haziran 2013’te Amazon üzerinden almayı planlıyorum. Unlocked yani sim kilitsiz versiyonunun fiyatı 480 dolar yani şimdiki kurla 862 TL. Türkiye fiyatının halen 1600 liralarda gezdiği düşünüldüğünde sanırım tercihim doğru. 100 milyonu geçen aktif kullanıcıların yarısından fazlası Android kullansa da ısınamadım şu Android’e…

Uzun bir süre iPhone kullandım ve şimdi Windows Phone’a geçiyorum hadi hayırlısı.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir