Instagram’da En Çok Kullanılan Filtreler

Instagram sevenlerin yüzde 15’i fotoğraflarda daha az belli olduğunu düşündüğü için Amaro’yu tercih etmekte! Yüzde 13 gibi bir kısım ise Valencia’yı beğeniyor. Yüzde 10’luk daha az bir kesim ise diğerlerine göre oldukça belirgin bir filtre olmasına rağmen X-Pro II’yi seçmiş.

Siz siz olun; #nofilter etiketi ile “filtresiz” olduğu reklamını yapan kullanıcılara prim vermeyin. İllaki filtre mevcut. Bir diğer aldatmaca ise “Instagram’da profilinize kim bakmış, öğrenmek ister misini” dümeni.

Instagram Filtreler

Bir ara Facebook’ta oldukça insanı mağdur eden uygulamanın bir benzerini Instagram için yapan uyanıklar, hesabınızda rastgele birilerini takip etmenize ve hesabınızın üçüncü kişilerin eline geçmesine olanak veriyor. Bu uygulama fotoğraflarınızı son inceleyenleri değil “sizi” son ekleyenleri gösteriyor belirtelim. Uygulamaları Yönet butonu üzerinden Profilime Bakanlar uygulaması için “Erişimi İptal Et” seçeneğini seçmeniz şart. Bu arada IKEA, Instagram’da yeni koleksiyonunun reklamını yapıyor ve gayet başarılı olmuş. Buradan takip edebilirsiniz.

Bu arada son bir notum var; 9og.org olarak çevrimiçi anketlerden para kazanıyoruz. YSENSE ile oturduğun yerden para kazanabilirsin. Tek yapman gereken anketleri tamamlamak ve 50 dolar olmasını beklemek! Aklına takılan sorular için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsin. Merak etme son derece güvenli.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir