InstaMessage ile Instagram’da Mesajlaşın

InstaMessage; fotoğraf paylaşım platformu Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra, arkadaşlarınız ve diğer kişiler ile sohbet edebileceğiniz bir uygulama. iPhone kullanıcısı iseniz buradan, Android sevenlerdenseniz buradan mevcut cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulama sayesinde Instagram’da paylaşılan görselleri takip edebilecek, çekildiği yeri, size ne kadar yakın olduğunu görebilecek ve fotoğraf sahipleriyle iletişim kurup sohbet edebileceksiniz.

 

InstaMessage  ile arkadaş listenizin dışında “Keşfet” sekmesinde size en yakın ve popüler kullanıcıları listeleyebiliyorsunuz. Uygulamanın öne çıkan bir diğer özelliği de; içerisinde bir engelleme listesi yaratabilmeniz. Tanımadığınız veya sohbet etmek istemediğiniz kişileri bu listeye ekleyerek sizinle iletişim kurmalarını, bilgilerinizi görmelerini engelleyebilirsiniz.

InstaMessage üzerinden sizi arayan diğer kişiler tarafından kolayca bulunabilmek için size özel bir InstaMessage numarası almanız da mümkün. Yabancı kişilerle de pratik yaparak İngilizce’nizi geliştirebilirsiniz.

InstaMessage

Uygulamayı telefonumuza indirdikten sonra başlangıç ekranındaki Login with Instagram butonuna basıyoruz. Devamında Instagram hesabımız ile entegre etmiş oluyoruz. Size GPS ile entegre çalışmak istediğini söyleyecek. Böylece etrafınızda kimler ne fotoğraflar çekmiş, size uzaklıkları neler, bu bilgilere kolayca erişebileceksiniz.

Uygulamanın alt kısmında yer alan sekmeler ne yazık ki İngilizce. Chats kısmında kişilerle olan sohbetlerinizi takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınızı uygulamaya ve sohbete davet edebilirsiniz. Friends alanında Instagram arkadaşlarınızı, Instamessage kullananlar ve kullanmayanlar olarak ayrıştırabilirsiniz. Profil kısmında ise; kapak ve profil fotoğrafınız ve paylaştığınız fotoğrafların yanı sıra takip ettikleriniz ve takipçileriniz yer alıyor.

Nearby yakınımızdakileri Popular ise sizin de tahmin edebileceğiniz üzere popüler olan kişileri gösteriyor.

InstaMessage varoşun tacizinden ne yazık ki kurtulamadı. Kopuk dolsa da güzel insanlarla sohbet edebileceğinize eminim.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

3 Yorum Yapıldı
  1. 16 Nisan 2014
  2. 01 Mayıs 2014
  3. 26 Temmuz 2015

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir