İnternet Sitesi Yapabilirsin → İnternet Hakkında Detaylı Bilgiler ←

internet sitesi, internet sitesi açmak, internet sitesi nasıl açılır, internet sitesi açma, internet sitesi engelleme, internet sitesi yapma, internet sitesi kaç para, internet sitesi kurmak, internet sitesi wordpress, internet sitesi kurulum, internet sitesi şikayet, internet sitesi sorgulama, internet sitesi satın alma konusunda detaylı bilgiler bulabileceğiniz makalemize hoş geldiniz.

Piyasada uzun yıllardır bulunan ve kendini kabul ettirmiş kaliteli bir hosting firması ve bir de düzgün bir domain (alan adı) ile ilk adımı atabiliriz.. Unutmadan belirtelim; “Hayrullahsizibekliyor.com” mu daha akılda kalıcı yoksa, “Hayrula.com” mu… Hakkınız var ikisi de kötü ancak akılda kalması bakımından kısa domain sanki biraz daha öne çıkıyor…

Kaliteli ve özgün içerik barındırdığınız sürece uzantının pek de bir önemi yok ancak ziyaretçiler “com” u daha bir cana yakın bulurlar.

Domain adı bulamıyorum diyenlerdenseniz biz size buluruz – para mara da almayız… Yeter ki hangi konu üzerinde yoğunlaşacağımıza karar verelim.

Özgün içerik – yani alıntı / kopya olmayan tamamen sizin eseriniz. Bilgi sahibi olduğunuz – sıkılmadan yazabileceğiniz konularda kendinizi ifade etmeniz tamamen menfaatinize olacaktır inanın…

web sitesi yapmak

Uzman kişilerle röportaj, doğru boyutta kaliteli görseller kalitenizi arttıracaktır. Maksimum 25 KB öneriyoruz.

Tutarlı ifadeler: “Gelcem, panpalar,  gözümmm” tarzı yorum ve klişeler, ergen edebiyatına kalıcı eserler sunmanızı sağlasa da genel ziyaretçi profilini rahatsız eder. Lütfen Türkçeyi doğru kullanalım…

Anahtar kelime seçiminin önemi: Yazınızın ulaşmasını istediğiniz kitleyi sitenize çekebilecek, özetle arama sonuçlarında öne çıkmanızı sağlayacak “etiket” tanımlanması önemlidir.. Mevcut yazıyı ele alalım; “Seo, Seo Teknikleri, Seo Uygulamaları” seçilebilir, ya da hiç ziyaretçi gelmemesini istiyorsanız; “İnternet Oku, Site Yap, Seolar” gibi… Şu soruyu kendimize sorup cevap verirsek bir adım daha ilerleyebiliriz sanırım: “Siz olsanız nasıl arardınız?”

Sosyal medya paylaşımları: Facebook, Twitter, Friendfeed gibi ortamlarda içeriğinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

One Response
  1. 02 Haziran 2014

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir