İvana Sert Hakkında Bilinmeyenler

25 Ekim 1979 Sırbistan nüfuslu sunucu İvana Sert’in asıl adı Ivana Smiljković’dir. Sert, Show TV’nin Bugün Ne Giysem? programıyla 2010’dan beri jüri üyesi olarak tanınsa da; manken, stilist, sunucu oyuncu ve iş kadını olarak da bilinir. Ülkesindeki yarışmada Miss Belgrade unvanını alan Sert, 2002’de Türkiye’ye yerleşecek, merhum iş adamı Mehmet Sert’in oğlu Sert Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yurdal Sert ile 2004’te evlenecektir. 17 Eylül 2013’de eşi Yurdal Sert’ten karşılıklı boşanma davasıyla ayrılmıştır.

ivana sert

İvana Sert Hakkında Bilinmeyenler

İkoncan lakabı sonrası adını sık duyuran 1.67 boy ve 55 kilo ağırlığındaki Ivana Sert, İngilizce, Sırpça ve Türkçe bilmekte, Kayon Ateş adında 2006 doğumlu bir oğlu vardır. Sert’in ilk basılı kitabı Bizimlesin yine 2012’de piyasaya sürülür. Çeşitli görsellerle zenginlik kazanmış bu kitap, güzellik ve moda üzerine tüyolar vermektedir. İstanbul Nişantaşı’nda İkon adlı bir mağazası da bulunmaktadır.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir