John Travolta Hakkında Bilinmeyenler

18 Şubat 1954’te New Jersey ABD’de dünyaya gelen oyuncu ve şarkıcı ünlü isim John Joseph Travolta, 1994’deki Tarantino’lu Pulp Fiction’daki Vincent Vega ve performansı ile yeniden göğe çıktı. Saturday Night Fever, Bak Şu Konuşana ve Grease yapımlarındaki başarısı ile tanınmaya başlar ve ödüller alır. Scientology tarikatının da bir üyesi durumundaki Travolta, yolcu uçağı boyutlarındaki bir Boing 707’yi başarılı ile idare edip ikametgahının önüne park edebilen, geniş bir filoya sahip çok zengin bir pilottur da aynı zamanda.

5 özel jete sahip olduğu söylenmesine rağmen “Küresel Isınma” diyerek kendisiyle de çelişir. Yine de Haiti’deki depremzedelere yardım taşıyarak gönülleri kazanmış, tabi arada Scientology rahiplerini de götürmüş o ayrı.

John Travolta

John Travolta Hakkında Bilinmeyenler

Kawasaki hastalığına sahip oğlunun 2009’daki ölümüne, 1991’den beri evli olduğu eşi Kelly Preston ile bağlı olduğu Scientology kilisesinin sıkı ilaç karşıtı görüşlerinin sebep olduğu ileri sürülüyor. Scientology inanışına göre tüm ilaçlar zehirlidir ve vücutta kalıcı hasarlara yol acar. O sebeple hekimler (ve özellikle de psikiyatrisiler) tarafından sunulan ilaçların kullanımı yasaktır. 2 yaşından beri hasta olan altı çocuğunun en genci Jett tTravolta’nın da kriz yaşamasını önleyecek terkipleri kullanmadığı için öldüğü konuşuluyor. Eşcinsel olabileceği de dedikodular arasında…

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir