Kaliteli Backlink Kazanalım

Açılımı “Government” kelimesinden gelen GOV backlinkler Google tarafından en çok önemsenen yapıların başında geliyor. Edu.tr Gov.tr Org.tr gibi sitelerin önemli olmasının nedenleri var elbet. Birincisi kar amaçlı çalışmıyorlar ve fazlaca kaynak gösteriliyorlar. İçerikleri de özgün ve kaliteli olduğu için tabi olarak arama motorlarında üst sıralarda oluyorlar.

Bu gibi siteler son zamanlarda yaşadıkları hacklink saldırılarını saymazsak link paylaşımı da pek yapmaz, dolayısıyla en kaliteli backlink kaynaklarının başını çekiyorlar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta içeriğimizle alakalı sitelerden link almaya çalışmak.

Kısa süreli yükselişten sonra manipülasyonun anlaşılmasıyla sıralamada en arka sayfalara atılabilirsiniz. Piyasada toplu olarak gönderim yapan programlara para ödeyip kullanmak yerine içeriğinizle alakalı sitelere konu ile ilgili yorumlar yapabilirsiniz. En sağlıklısı da budur. Yabancı dil bilmeniz makaleyi anlayıp onunla ilgili bir iki satır yorum yapabilmeniz için büyük önem taşır. Yabancı dil bilmeyen arkadaşlar Google Translate kullanarak hiç değilse neye yorum yaptığını anlar.

Backlink Kazanmak

Konuyla alakalı link bulmak için şu şekilde çalışabilirsiniz. Aşağıda tırnak içinde yazan yerlere aramak istediğiniz kelimeyi yazın:

site:.gov "powered by wordpress" "health"
site:.edu "powered by wordpress" "game"
site:.gov "leave a reply"
site:.edu "leave a reply"
site:.gov "post a comment"
site:.edu "post a comment"
site:.gov "comments"
site:.edu "comments"
site:.gov.tr "yorum yapın"
site:.edu.tr "yorum yapın"
site:.gov.tr "yorumlar"
site:.edu.tr "yorumlar"
site:.gov "powered by wordpress"
site:.edu "powered by wordpress"

Kaliteli backlink için içerikle alakalı tercih yapmaya dikkat edin.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir