Korkacaklar Okumasın, İşte Cinlerle İlgili Gerçekler

Cinler hakkında ne kadar o kadar fazla bilgi mevcut ki ne kadar paylaşılırsa paylaşılsın mutlaka yenileri ile karşılaşıyoruz. Cin ve paranormal olaylara meraklı arkadaşlar için yeni bilgiler paylaşmak isteriz:

Cinler evde tek kalan, tek kalmayı seven kişilere musallat olmayı severler, Bu gibi evlerde oturur toplantılar yapar ve kişilere musallat olurlar. Esnerken gözünden yaş gelen kimseler mutlaka salavat getirmeli. Bu vakitlerin duaların kabul saati olduğuna inananlar olduğu gibi cinlerle temas kurmak için en uygun vakit olduğunu savunanlar da vardır. Bu görüşte olanlar, esneme anında gözden gelen yaşın cinlerle temasta bir kapı görevi gördüğünü iddia eder.

Cinlerin umumiyetle kafir olanları pis insanları sever ve geceleri ayak ucunda bekler. Vücut ve ayak kokuları bu varlıkları size çekeceği için kişisel temizliğinize dikkat etmelisiniz. Pis kokuların cinleri tahrik ettiğine inanılır. Melekler banyoda yanınızda olamazlar mutlaka “bismillah” diyerek banyoya girilmeli. İçinizi bir ürperme ve korku sararsa yalnız olmadığınızı bilin. Keza banyoda tuvalette fazla vakit geçirmek iyi değildir. Yatakların altı, uzun süredir girilmeyen odalar cinlerin konakladığı mekanlardır.

Cinler hakkında konuştuğunuzda, cin dediğinizde hatta kaleme aldığınızda onları çağırdığınızı ve yanınızda olacağını bilmelisiniz. Bu varlıklara 3 harfliler denmesinin nedeni de budur. Kadınların kendilerini değersiz hissedip kendilerini çirkin bulmasının dişi cinlerin oyunu olduğuna inanılır. Buhran halinden kurtulmak için düzenli ibadet, dua ve zikir şarttır. Abdestsiz olarak gezilmemelidir. Geceleri yattığınızda birden uykunuzun kaçması sizinle konuşmak isteyen bir cinin etrafınızda olduğuna delalet eder. Aynı şekilde “aniden gelen düşme” hissi de.

Gereksiz yere mum ve tütsü yakmak cinlerin o noktada bir sohbet olduğunu düşünmelerine neden olur ve bu toplantılara katılmak için bulunduğunuz mekana gelirler. Allahsız kitapsız bir kominist ve ateist değilseniz ki zaten onlara seslenmiyoruz yoldan çıkmışlar evinizde mum tütsü yakmamaya özen gösterin. Yatakta yemek yememeye özen gösterin, kırıntılar cinleri size çeker. Karabasanların nedeni budur.

Son olarak yine temizlikle alakalı bir bilgi paylaşalım. Banyo yaptığınız sırada oturarak banyo yapmaya özen gösterin. Ayakta banyo yapmak cinleri rahatsız edecektir.