Nur Yerlitaş Hakkında Bilinmeyenler

11 Aralık 1960 doğumlu; Türk modacı ve tasarımcı Nur Yerlitaş, İstanbul’un Vefa semtinde dünyaya geldi. Benan isminde bir de kız kardeşi olan şimdinin televizyon yıldızı, başarılı jüri üyeliği ile 2000’lerin ortasından itibaren yükselen bir takipçi oranına sahiptir. Yemekteyiz, Bugün Ne Giysem ve Bu Tarz Benim ile tanınan ünlü isim, “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak kendisini tanımlar. 80’lerde Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak moda dünyasına giriş yapmış. İtalya’nın Milano kentinde ve ağırlık olarak Nişantaşı’nda ikamet ediyor.

nur yerlitaş

Nur Yerlitaş Hakkında Bilinmeyenler

Seda Sayan, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Sibel Can ve Petek Dinçöz gibi daha bir çok magazin ve sahne sanatçısının kostümlerini diken Nur Yerlitaş; kendisini “Arızalı” kelimesiyle tarif ediyor. 2011’de çekilen Demet Akalın‘ın ‘Türkan‘ klibinde Türkan Şoray‘a hayat verdi. Şimdiye kadar hiç dünyaevine girmemiş olan Nur Yerlitaş halen bekar olarak hayatına devam ediyor. İki yardımcıya sahip olan ve her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkandığı söylenen Yerlitaş sanırız evliliğe ihtiyaç hiç duymamış. 80’lerde “Gülüm Sabah” takma ismiyle eğlence mekanlarında uvertür olarak tsm, arabesk ve Arapça şarkılara hayat verdiği rivayet edilir.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir