Ölenin Sosyal Medya Hesabına Bak Ne Oluyor

Lider arama motoru Google, teknoloji çevrelerinde yıllardır tartışılan bir konu olan; kişiler öldükten sonra e-mail ve diğer sosyal medya hesaplarına ne oluyor sorusu için kafa karışıklığını ortadan kaldıracak devrim niteliğinde bir adım atmaya hazırlanıyor.

İddiaya göre şanssız kişiler mevcut bilgilerini tamamen kaldırma ya da başkasına miras bırakma seçeneklerine sahip olacak. Google kişi hakka yürüdükten sonra hesaplarının silinmesi için 3,6,9 ve 12 aya kadar değişik alternatifler bildirecek. Kişiler, belirlenen bu süre boyunca hesapları hiç kullanılmazsa silinmelerini isteyebilecek.

ölenin facebook'u ne oluyor

Google, “Etkin Olmayan Hesap Yöneticisi” olarak tanıttığı sistemi ile dataların kaldırılması öncesinde telefon mesajıyla kişilere hatırlatma da gideceğini açıkladı. Uygulama Google’ın yöneticisi olduğu Youtube, Picasa ve Blogger’daki tüm video, fotoğraf bilgi içeriklerinin silinmesini de içeriyor.

Bu arada son bir notum var; 9og.org olarak çevrimiçi anketlerden para kazanıyoruz. YSENSE ile oturduğun yerden para kazanabilirsin. Tek yapman gereken anketleri tamamlamak ve 50 dolar olmasını beklemek! Aklına takılan sorular için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsin. Merak etme son derece güvenli.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir