Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü, kadınların hayız kanı ve erkeğin menisi ile yapıldığına inanılan ve çağlar öncesinden – pagan dönemlerden kalan en etkili (!) büyü çeşitlerinden biri olarak halk arasında bilinir. Umumiyetle Süryani dili ile okunan dualar seçildiği için papaz büyüsü adı verilir. Kadınların adet günü başındaki ilk kan ile yapıldığı söylenir. Sıcak ve soğuk şekli olduğu da belirtilmekte. Karşı cinsi bağlama, muhabbet artırma, kısırlık giderme, bir başkasından soğutma ve cinsel tercih değişikliği gibi farklı sapkınlıklar için yapılır.

İslam dininde büyü ve benzeri uygulamaların dinden çıkmaya kadar uzanan yaptırımları vardır. Lütfen bu tip uygulamalara ne para kaptırın ne de ilgi duyun. Papaz Büyüsü Hakkında Hiç Duymadıklarınız hakkındaki bu makale, sadece sizlere bilgi vermek için hazırlanmıştır. Size para karşılığı bu işi yapacağını söyleyen, üzerinizde büyü olduğunu söyleyerek sizi ve ailenizi korkutan kişilere itibar etmeyin. İnternet siteleri kurarak papaz büyüsü’nün nasıl yapıldığını anlatan şarlatanlara lütfen inanmayın.

Nesiller boyunca dilden dile aktarılırken bir heyulaya dönüşen ve bir yönüyle “Aman o adamlarla iyi geçinin, sakın onları kızdırmayın; papaz büyüsü yaparlarsa bir daha kolunuzu bile kaldıramazsınız” manasına da gelen söylentiler sinsi bir oyunun parçasıdır. Maalesef, sayıları az da olsa, cami gölgesinde büyüyen fakat kilise çatısı altında papazdan medet uman ve ona büyü çözdürmek için sıra bekleyen kimselerin varlığı da –şerirlerin lehine– bu oyunun tuttuğunu göstermektedir.

Papaz

İslam dini, belirttiğimiz gibi büyü ve büyücülüğü net bir dille yasaklar: Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerîm, büyücülerin hiç bir surette iflah olmayacağını sıkça belirtir (Tâhâ, 20/69). “Bir düğüme üfüren sihir yapmış olur; sihir yapan da şirke girmiş sayılır” buyuran Hz. Muhammed (SAV) sihrin ve büyünün en büyük günahlardan ve helak edici yedi beladan biri olduğunu bildirir. Yine bir hadis-i şerifte çiftlerin arasını açmak için büyü ve benzeri yollara gitmenin, ipliğe okumanın ve büyü yapmanın şirk olduğunu söyleyen Peygamber Efendimiz, başka bir hadisinde de, “Her kim falcıya, gaipten haber verene ve sihirbaza giderek onlardan bir şey sorar, söylediklerine inanır ve tasdik ederse küfre girmiş olur.” buyurur. Bu hadisleri delil olarak getiren bazı alimler, sihirbazın kâfir olduğuna hükmederler.

Papaz büyüsü ve gerçekler

Papaz büyüsü olarak bilinen meşhur (!) sihir çeşidi, en büyük psikolojik silah ve propaganda yoludur. En tehlikeli (!) büyü çeşidi olarak aktarılan, sonu gelmeyen abartılarla korkunç aksettirilen ve çoğu zaman ancak bir papaz vasıtasıyla bozulabildiği iddia edilen “papaz büyüsü” şimdilerde de bilgisiz kişileri baskı altına alan, maddi olarak sömüren korku faktörlerinden en bilinenidir.

“Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?” başlıklı bu yazımızda sizlere; papaz büyüsü belirtileri, papaz büyüsü yaptıranlar, papaz büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü evde nasıl yapılır, papaz büyüsü nasıl bozulur forum, papaz büyüsü kaç günde tutar, papaz büyüsü ekşi ve papaz büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır arama sonuçlarıyla alakalı bilgiler vermeye gayret ettik umarım beğenirsiniz.