Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Bilinmeyenler

30 Nisan 1981’de İzmir’de doğan gazeteci ve köşe yazarı, (!) Bilgi Üniversitesi’ndeki Hukuk tahsiline iki yıl tahammül eder ve yarıda keser. 12 Kasım 2007’de o senelerde yazacak kalem bulmakta zorlanan Taraf maşasında ilk yazısı çıkar. 10 Kasım 2008’den itibaren ise Taraf’ta süreli olarak yazmaya başlar. 2011 senesi ortasında Sabah Grubu’na geçen eski sosyalist Kütahyalı; “askerlik yapmayacağım, andımız da kalksın, başörtüsü de serbest kalsın” gibi pazarlama makalelerle dönemin iktidarına ve dindarlara yaslanır.

Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Bilinmeyenler

Şimdilerin sıkı açılımcısı Sosyal medyada Arapçı ROK olarak bilinir. Habertürk’ten Helin Avşar’a verdiği “Çılgın Seks Yapan Kadın Severim” konulu edebi röportajı ve erotik pozlarıyla da sıkça kendine yer bulur. 2008’de; şimdilerin sıkı yandaşı Sinan Çetin’in firması Plato Film’de metin yazarlığı gibi kıytırık bir iş yapmaktayken şimdilerde milyon dolarlık villalarda oturuyor, Amerikan bayraklı tekneleriyle geziyor.

Rasim Ozan Kütahyalı

Taraf Gazetesinde Ergekenon operasyonlarını yere göğe sığdıramazken şimdilerde çark ederek bu operasyonları yapan polisi ve onun üzerinden de Cemaati, dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan’a darbe yapmaya çalışmakla suçluyor. Rasim Ozan Kütahyalı, aynı tornadan gazeteci (!) Nagehan Alçı’nın ikinci eşi olup Betül Yasemin ve Ayşe Ela adında ikiz kızları vardır.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir