Reklam; ürün ve site tanıtımlarınızı sitemiz 9og.org üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hangi kelimelere link vermek istediğinizi ve konuyu belirtmeniz.. İlgili yazıyı hazırlar, tarafınıza onaylatır ve kalıcı bir şekilde sitemizde yer almasını sağlarız…

Ücretler; hizmetin türüne göre aylık olarak tanımlanarak yerleşim durumu ve boyutuna göre fiyatlandırılır. Süreli anlaşılan firmaların tasarımları tarafımızdan ücretsiz dizayn edilebilir. +18 tanıtımlar, yanıltıcı içerik reklamları, pop-up ve yetişkinlere yönelik içerik gösterimleri kabul edilmemektedir.

Detaylı bilgi almak ve fiyatlandırma talepleriniz için bizlere info [at] 9og [nokta] org e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

9og.org gelir kaygılı bir yapı değildir, içeriklerini bu amaçla dizayn etmez ve yayınlamaz. Banner alanları ve farklı alternatifler üzerinden sitemizde yayınlanan reklamlardan elde ettiğimiz gelirler, kalitenin devamlılığı için kullanılır ve bağış & yardım kapsamında kabul edilir. Ticari amaç ve kar gütmeyen girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı talebinde bulunabilirsiniz. 

Buradan istatistiklerimizi buradan ise paylaştığımız tanıtım yazılarını görebilirsiniz. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.