Samsung Galaxy J5 Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy J5 Fiyatı, Samsung Galaxy J5 İnceleme, Samsung Galaxy J5 Ekşi, Samsung Galaxy J5 Kaç Para, Samsung Galaxy J5 Türkiye, Samsung Galaxy J5 Teknosa, Samsung Galaxy J5 Fiyat, Samsung Galaxy J5 Price, Samsung Galaxy J5 Burada, Samsung Galaxy J5 İncele konuları hakkında detaylı bilgiler veren makalemize hoş geldiniz.


Samsung Galaxy J5; akıllı telefon almak isteyen ancak bütçesi yeterli olmayan kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiş bir ‘klasik Samsung tasarımlı alt seviye’ bir akıllı telefon. Cihaz piyasada değil ancak tanıtılması an meselesi olduğu için üzerine bir iki teknik detay paylaşmak istedik. Polikarbon plastik gövdenin arka kapağı çıkabilir. Dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemci, 1.5 GB’lık RAM, sabit 8 GB depolama alanı ve microSD kart yuvası, 5 inç genişlikli 1280×720 piksel 720p ekran, 13 MP ana, 5 MP ön kamera ve 2600 mAh batarya gibi fena olmayan özelliklere sahip.

Android 5. Lollipop işletim sistemi yüklü olan telefonda TouchWiz kullanıcı arabirimi yüklü. Görünen o ki cihaz tamamen plastik bir kasayla gelecek. Özetle başarılı bir giriş seviye özellikler sahip cihaz; Galaxy A3 ve E5 modelleri arasında değerlendirilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir