SGK ve SSK Sorgulamaları Sayfası

SGK sorgulamaları için ilgili sayfalarından, internet üzerinden SSK prim borç durumunuzu detaylı olarak inceleyebilir, SSK sicil numaranızı da kaydedebilirsiniz. SSK sorgulamaları işlerinin ayrıntılı biçimde nasıl yapıldığını ve SGK hizmet dökümü hakkında detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Bir iki ufak tıklama sonrasında; SGK sorgulama ve SGK hizmet dökümü ile SSK prim gün sayınızı ve SSK prim borç sorgulama işleminizi sorunsuz olarak halledebilirsiniz. Bu gibi detayları kaydetmenizi de öneririz.

E-Devlet uygulaması sayesinde giriş işlemleri kolaylıkla ekranınız başından halledilebiliyoruz ve bunun için de 4 farklı yöntemden birini seçebiliriz;  ‘E-Devlet şifresi ile’, ‘mobil imza ile’, ‘elektronik imza ile’ yahut ‘TC hüviyet kartı ile’ giriş yöntemlerinden birisini seçerek sisteme giriş yapabiliriz. Sisteme giriş adımlarında genel olarak tercih edilen E-Devlet şifresi size yakın herhangi bir PTT şubesinden ufak bir ücret karşılığında kimlik göstererek kolay bir şekilde alınabilir. Sigorta mükellefleri de E-Devlet sayfasının ‘sisteme giriş’ arayüzünde T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile sisteme giriş yapabilmekte.

Bu arada son bir notum var; 9og.org olarak çevrimiçi anketlerden para kazanıyoruz. YSENSE ile oturduğun yerden para kazanabilirsin. Tek yapman gereken anketleri tamamlamak ve 50 dolar olmasını beklemek! Aklına takılan sorular için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsin. Merak etme son derece güvenli.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir