Sibel Arna Hakkında Bilinmeyenler

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu 1979 doğumlu Sibel Arna, 1997-2000 arası Milliyet’te çalıştıktan sonra 2002’de Vatan Gazetesine transfer olup yazı ve makalelerini sürdürdü. 2003’te Hürriyet’e geçen Arna; Hürriyet Cuma, Cumartesi, Pazar ve Seyahat gibi eklere içerikler hazırladı. CNN Turk’için 2006’da “Trends” adlı bir programı sundu. Genel olarak; moda, kozmetik, güzellik, tasarım, kent yaşamı, mimari ve gezi yazıları üzerine yazdığına inanılmaktadır. 2010’da Show TV’de yayınlanan Yok Böyle Dans yarışmasında yarışmacı olarak da bulunmuştur.

Sibel Arna

Sibel Arna Hakkında Bilinmeyenler

2009’da Suşici Selim Yalın ile evlenip 2011’de boşanan Sibel Arna’nın Rüzgar adından bir oğlu bulunmaktadır. 2015’te Show TV’de ikinci sezonu yayınlanan Bu Tarz Benim adlı programda jüri üyeliği yapmaktadır. Jüri üyesi Sibel Arna, “Hanımefendi bağışlasın tanımıyorum, kim bu kız” diyen Bülent Ersoy’a bozularak “Ben Sibel efendim” demekle yetinmişti.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir