Subway Surfers Oyunu İpuçları

Subway Surfers; koşu oyunları kategorisinde belki de ilk sırada, mobil mecralarda rahatça oynanabilmesi ve sadeliği en büyük avantajı. Özellikle çocuklar arasında en keyif veren oyunlar sıralaması yapsak belki de ilk sıralarda yer alır. Temple Run ve Jetpack Joyride ile başlayan bu curcunaya, Subway Surfers de elbette eklenebilir.

Neredeyse her ay güncelleme alarak baştan ayağa revize edilen Subway Surfers oyununun ipuçlarını, bu içerikte sizler için en sade şekliyle derledik. Verdiğimiz tüyolarla artık oyundaki yükseltmeleri çabucak tamamlayıp, yeni item’ların kilitlerini kolayca açabileceksiniz. Aytım olarak da telaffuz edilen “item” ifadesini sevmesem de oyun dünyasında kalıplaştığı için kullandım.

Subway Surfers

Subway Surfers Oyunu Nasıl Oynanır?

Subway Surfers oyununda “The Daily Challenges” ve “Weekly Hunt” adında temel görevler karşımıza çıkacaktır. Çeşitli harfleri ve materyalleri toparlayarak, daha fazla altın kazanabilir ve oyunda ilerleyebilirsiniz. Ayrıca günlük bu görevleri 5 gün süresince üst üste tamamlayabilirsiniz, beşinci sonunda size Super Mystery Box adında bir kutu hediye edilecek. Kutuyu açarak yeni kostümler ve altın sahibi olabilirsiniz.

Oyunda harf vesair toparlamanın yanında; 20 kez zıpla, 2 defa güçlendirici kullan ve 1 koşuyla 200 altın topla gibi bitmek tükenmez görevler mevcut. Bu görevlerde de başarılı bir şekilde ilerlerseniz piramitte bir kademe daha ilerleyecek ve bu da elbete daha yüksek skorlara ulşamanıza yardımcı olacak.

Tüm sonsuz “koş dur” tipli oyunlarda olduğu gibi Subway Surfers da bir takım yükseltmelere sahip. Bu yükseltmeler arasında; en sevdiğim “Jetpack”, altın toplayıcı mıknatıs ki bunu da çok severim, süper zıplatabilme ayakkabıları (bunu pek sevemedim) ve en mühimi 2X Multiplier adlı skorunuzu katlayan bir öğe mevcut.

Oyunda toparladığınız altınları sırayla; Altın toplayıcı mıknatıs (Coin Magnet de diyorlar), Jetpack uçurucu, 2X Multiplier (katlayıcı) ve en son olarak Super Sneakers yükseltmelerini yapmak için kullanırsanız, yeni kostümler için kolayca altın toplayabilirsiniz. Özellikle altın toplayıcı mıknatısa sahipseniz altınları toplamak için sağa sola atılmanıza gerek kalmadan tüm altınları otomatik olarak üstünüze çekebileceksiniz.

Subway Surfers İpuçları

Oyundaki alışveriş (Shop ya da Dükkan) kırılımından altın kazana (Earn Coins) sekmesine tıkladığınız zaman, 7 farklı altın kazanma yöntemi karşınıza çıkmakta. Buradan oyunun; Facebook, Twitter ve YouTube gibi çeşili sosyal medya hesaplarına abone olarak kolayca 900 altının sahibi olabilirsiniz. Eğer oyunu Facebook hesabınız ile entegre ederseniz yani bağlarsanız 5000 bonus altının sahibi kolayca olabilirsiniz.

Subway Surfers’da Ücretsiz Altın Kazanmak

Ücretsiz altın kazanma yöntemi bu kadarla sınırlı değil. Sponsorlu videoları izlemek her oyunda olduğu her gün 500’den fazla altın kazanabilmenize olanak veriyor. Ancak altın kazanabilmek için bu videoları kapatmadan sununa kadar bitirmeniz gerektiğini de belirtelim.

Subway Surfers Gizemli Kutular

Sonsuzluğa doğru koşuşturduğumuz bu oyunda mühim altınların yanı sıra bir takım mor renkte gizemli kutular bulunuyor. Bu gizemli kutuların içerisinden farklı güçlendirmeler, altınlar ve karakterlerin kilitlerini açabilmeniz için çeşitli hediyeler çıkıyor. Eğer şanslı biriyseniz bu kutular sayesinde Jackpot yaparak, tek seferde 100.000 altının sahibi olabilirsiniz.

Subway Surfers İndir

Subway Surfers Oyunu İpuçları:

 • Subway Surfers’da İstanbul Temasının kısa süre içinde ekleneceğini ümit etsek de şimdilik imkansız gibi. Tüm şehirlerin olduğu bu oyunda İstanbul’u görememek bizi biraz üzüyor.
 • Şehir efsanesi tadında olsa da rekor denemelerinin pazartesi günlerinde yapılmasının avantajlı olduğu ifade ediliyor. Bizce denenebilir. Ekstra altın ve puan yükselten sembolleri bu günde elde edebiliyormuşsunuz.
 • Kaykay da sayınızın minimum 350 olması iyi olur. Oyuna adım atar atmaz kaykay kullanmak yerine 300 bin puandan sonra kullanmaya başlamak isabetli olacaktır. Böylece biraz pratik de yapmış olursunuz.
 • Trenlerin üstünde ilerleyerek güvenli alanda devam edersiniz. Malum sağa sola manevra yapmak riskli olabiliyor. JETPACK ile tüm trenler ve engeller üzerinden uçma yeteneğine kavuşabilirsiniz ve bu süreçte bir dünya para alabilirsiniz.
 • Oyunun başlangıcında, donatmanız gereken en iyi powerup’lar yani güçlendiriciler Coin Magnet (mıknatıs) ve Jetpack.
 • Varsayılan olarak, Jake oyundaki ana “metro sörfçüsü” karakteriniz olacaktır. Diğer karakterlerin kilidi açılmalı veya para ile yani – In APP Purchase de denir – satın alınmalıdır.
 • Altınlara paralara mutlaka kavuşacaksınız. Altınlar hayatınızı riske edecek materyaller değildir ve emin olun daha karşınıza çok çıkacak. Risksiz ilerlemek istiyorsanız bu notumuzu bir kenara not alın.
 • Oyunu tek parmakla oynayarak zorlanıyorsanız neden iki parmakla denemiyorsunuz? Genel bir kural yoktur ve oyunda nasıl ilerleyeceğiniz tamamen insiyatifinize kalmış durumdadır.
 • Yerde koşmanın aksine trenlerde koşmak daha iyi bir seçenektir. Kezar Hoverboard’lar koşunuzu ucuz ve zahmetsiz bir şekilde uzatmanıza izin verebilir.
 • Genellikle günde sadece 1 video izlemenize izin verilse de videoları sonuna kadar izlemeyi ihmal etmeyin.
 • Anahtarlarınız varsa her aklınıza estiğinde kullanmayın. Güzel ve puanlı bir koşuyu tamamlayamadıysanız kullanmayı daha doğrusu yandığınız yerden devam etmeyi sağlayabilirsiniz.
 • Oyuna tutkunsanız pratik yapmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Yeni ülkeler ve güncellemeler yeni zorluklar demek. Düzenli olarak pratik yapmayı ve sıralamanızı korumayı ihmal etmeyin.
 • Sizlere hile ile sınırsız para altın vaadeden merdivenaltı uygulama ve app’lere itibar etmeyin ve kesinlikle indirmeyin. Bu sadece cihazlarınızda ciddi güvenlik açıkları doğabilir.
 • Bazı uçan kaykaylar değerli paralarınızın çoğuna mal olacak ama bize güvenin bu tahtalar her kuruşa değer. Sadece süper havalı görünmek ve genel hızınızı arttırmakla kalmaz, aynı zamanda bir engele çarpmanız durumunda sizi koruyacak tek şey bu kaykaylardır. Normalde koşu çarpıştığınız an biter, ancak bir uçan kaykay koşmaya devam etmek için ekstra bir şans verir.
 • Genel puanınızı ve deneyim seviyenizi daha hızlı bir şekilde artırmanıza yardımcı olabileceğinden, görevleri görmezden gelmeyin.

Trenlerin üstünde kalmanın bir başka yararı, önünüzdeki yol hakkında net bir görüş sağlaması ve atlayıp başka bir trene tırmanabilmenizdir.

Subway Surfers‘ı daha da merak ettiyseniz ve eğlenceli oyunu ücretsiz olarak indirmek isterseniz iOS kullanıcıları için buradan ve Android için buradan indirme linklerine kolayca ulaşmak mümkün.

Sevgili arkadaşlar; “Subway Surfers Oyunu İpuçları” başlıklı bu inceleme yazımızda sizlerle; meb subway surf oyna, subway surfers oyna oyun skor, subway surfers oyna oyun kolu, subway surf oyna kral oyun, subway surfers indir, oyunlar, subway surf bilgisayarda oyna ve temple run oyna arama sonuçlarıyla alakalı sizlere yardımcı olabilecek bilgileri derlemeye çalıştık. Umarım beğenir ve yorumlarınızı paylaşırsınız.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir