TagsForLikes Kullanımı Hakkında Bilgiler

Instagram kullanıcıları için ‘hashtag’ olmazsa olmazlardan ve sizler için tanıtacağımız bugünkü uygulama ise TagsForLikes. Yeni Instagram severler için tekrar belirtelim; “tag” yani etiketler, tanınmak ve popülerliğimizi arttırabilmek için olmazsa olmazlardan… Günde milyonlarca paylaşımın yapıldığı platformda maksimum 30 etiket girebiliyoruz arkadaşlar…  “İleri düzey bir kullanıcıyım linki verin diyen arkadaşlarımız buradan siteyi inceleyebilir ve indirebilir. Gelelim detaylara:

Benim gibi aktif bir kullanıcıysanız ve görsellerin altına ‘ilgili’ etiketleri giriyorsanız durum zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Gereksiz zaman kaybını giderebilme adına TagsForLikes uygulaması oluşturulmuş özetle. Yüzlerce hashtag’i aklımızda tutamayız! Dolayısıyla ister 0.99$’lık ücretli sürümünü isterseniz de parasız versiyonunu kullanın, bir iki parmak hareketiyle mevcut cihazınızın panosuna kopyalayıp işlemi tamamlayabilirsiniz. Farklı kategoriler altında konumlanmış popüler etiketlere de ulaşmak mümkün.

Hashtag nedir? – Yayınladığımız fotoğrafların altına o fotoğrafı anlatan sharp (#) işareti ile başlayan kelimeler eklenir. Bunlara hashtag denir. Bu etiketlerin amacı fotoğrafların aranırken daha kolay bulunmasını sağlamaktır. 

TagsForLikes Kullanımı

Aşağıda da görülebileceği üzere arayüz solda kategorileri bizlere sunuyor; doğa, aile, popüler vs… Buradan istediğiniz hashtag’leri kolayca seçebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar; eğer derseniz ki, “ben eski usul ilerlemek istiyorum, bana 100 popüler etiketi verin istediğimi ben eklerim” O da aşağıda kullanımınıza sunulmuştur. Tabi 3 ay sonra başka bir etiket öne çıkabilir mevcutlara talep azalabilir onu yine atlamadan belirtelim:

#iphoneography #food #igersmanila #gang_family
#instagram #nofilter #water #pink
#iphonesia #photography #earlybird #15likes
#photooftheday #igdaily #teg #cloud
#iphone #picoftheday #trees #music
#jj #flower #green #fashion
#iphoneonly #webstagram #photo #architecture
#iphone4 #20likes #popularpage #40likes
#sky #sun #red #fall
#instagood #girl #instago #hdr
#ig #instadaily #streetphotography #happy
#igers #beach #light #autumn
#love #me #nyc #pretty
#instagramhub #tree #flowers #hipstamatic
#cat #blackandwhite #iphonography #color
#popular #tweegram #iphonegraphy #building
#dog #blue #christmas #white
#clouds #instagramers #baby #sgig
#sunset #art #sea #smile
#instamood #statigram #petstagram #100likes
#bestoftheday #beautiful #street #foodporn
#cute #ignation #iphonephotography #fun
#nature #30likes #50likes #city
#jj_forum #summer #night #colors
#10likes #bw #japan #puppy

Kullanmakta olduğunuz cihaza uygun TagsForLikes uygulamasının ücretli ya da ücretsiz versiyonunu buradan yüklemeniz mümkün. 

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir