Tanıtım Yazıları ile Yükselmek | Fiyatları

Sadece tanıtım yazıları ile arama sonuçlarında veya hedef kelimede yükselmek yerine; “tanıtım yazıları, sosyal medya paylaşımları ve video siteleri” üçlüsü ile denemelerin yapılması öneriliyor forumlarda. Bununla birlikte – sadece tanıtım makaleleri üzerinden ilerlenecek ise tümüyle bu tip içeriklerle oluşturulmuş çöp siteler yerine kaliteli alanlardan yararlanılmalı. Bana sorarsanız kaliteli paravan bloglar oluşturarak kusursuz bir link sistemi yaratılabilir. 9og.org olarak paralı tek bir tanıtım dahi almadık.

Siteniz için kaliteli dahi olsa, alakasız yerlerden tanıtım yazısı almamalısınız. Örnek verecek olursak bir teknoloji sitesi için yabancı dilde yayın yapan bir sağlık sitesinden makale üstü link sağlamak pek de sağlıklı olmayacaktır. Ana domainden ya da varsa kaliteli alt sayfalarından link almalısınız unutmayın!

Tanıtım Yazısı

En az 300 kelime ile oluşturulmuş özgün bir içerik ve görsel;  ana sayfaya ve kategoriye birer adet toplamda iki link çıkışı footer link kadar etki sağlar. SEO için tanıtım yazıları önemlidir görüşünü savunuyorsanız bu tarif üzerinden ilerleyebilirsiniz. Farklı sitelere gönderecekseniz her biri için ayrı ayrı içerik oluşturulmalı. Tanıtım yazısı içinden aynı adrese hem de ana sayfa url’sine asla ama asla birden fazla link verilmemelidir. Google botu aynı sayfadaki tekrarlanan url’yi sadece bir kez ziyaret eder! Dikkatle notlar alarak tanıtım yazısı aldığımız yerlerinde daha sonra bu sayfaları kaldırıp kaldırmadığı da takip edilmeli!

Tanıtım yazısı, sıkça belirtiiyoruz ancak kaliteli bir siteden alındığında bir kaç gün içinde etki eder yorumları vardır. Tabi tanıtım almadığım için test edip inceleme imkanım olmadı! Yukarıda da belirttiğim gibi spam ve çöp sitelerden olmamasına azami dikkat edilmelidir. Bunun için söz konusu siteleri 5-10 dakika incelemek yeterlidir. “Normal rekabeti olan sektörlerde bir hafta ile 10 gün arasında müspet etki alınır.” tezini savunanlar da mevcut! Bir son yorum da; başlarda suni bir fayda getirse de ilerleyen zamanlarda yarardan çok zarar getirdiği yönünde arkadaşlar! 

7-10 adet arasında paravan blog ağı oluşturup kaliteli içerik zamanlayarak ve biraz da vakit ayırarak inanın çok daha kısa zamanda fayda alırsınız! En azından kafanız rahat olur ve paranız da cebinizde kalır. Burada da dikkat edilmesi gereken husus 6 aydan önce link çıkışı yapmamanız yönünde olacak!

Tanıtım yazıları tamamen el bombası başka bir şey değil!

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir