Hosting Firmaları Nedir? → Hosting Firmaları Hakkında Detay Bilgiler ←

turhost, turhost panel, turhost dns, turhost ekşi, turhost mail, turhost donanımhaber, turhost şikayet, turhost fiyat, turhost telefon, turhost inceleme konusunda içerikler bulabileceğimiz makalemize hoş geldiniz!

Seo ve teknik makaleler konusunda uzman bir site olan Seohocasi.com’un yaşadığı son durum sonrası klavye başına geçmek şart oldu.. 

Geçici bir saldırıdan endişe duyan firma mevcut siteleri kapatmış düşünebiliyor musunuz… Bandwith CPU yetersiz vs diye son kullanıcıyı üst paketlere yönlendiren yönetimi, işi bilen Seohocasi’na nasıl bir açıklama yaptı doğrusu çok merak ediyorum. Adamlardan günü gününe dünya para alacaksın kafana göre site site kapatacaksın olacak şey değil. 

hosting şikayet

Turhost konusundaki şikayetler yığın olmuş isteyen arama sonuçlarına bakabilir. Söz konusu site yine nezaketi bozmayıp Turhost’un muamelesini afişe etmemiş… Yüksek ziyaretçi sayılarına ulaşan siteleriniz varsa en kısa sürede profesyonel bir yapıya transferinizi öneriyorum.

Şu aşamada hosting önerisi yapmayacağım zira, “adamları kötüleyip kendi firmasının reklamını yapıyor” diye düşünülmesini istemem.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir