Ücretsiz Google Earth Pro’yu Buradan İndir

Google, sevilen kamera uygulaması Google Earth’un ücretli olan bazı özelliklerin artık ücretsiz olduğunu kullanıcılarına duyurdu. Dünya üzerindeki yerleri aramamızı ve araştırma yapmamızı sağlayan; bununla birlikte güçlü coğrafi içeriği sayesinde dünyamızın daha net görüntüsünü izleme olanağı sunan, Ay’da Mars’ta ya da okyanusların en ücra yerlerinde heyecan dolu anlar sunan Google’ın 3D üç boyutlu dünya haritası yazılımı Google Earth Pro artık tamamen ücretsiz oldu.

399 dolar değerindeki Pro versiyonunda demografi, parsel ve trafik veri katmanları incelenebiliyor. Google Earth Pro indirmek için bilgisayarlarınızda en az 512 MB RAM ve 500 MB dahili depolama alanı bulunması gerekli.

Pro sürümünde yer alan gelişmiş ölçümlemeler, yüksek çözünürlüklü çıktı alma, özel pro veri katmanları 1920×1080 çözünürlüğe kadar Windows Media ve Quicktime HD film oluşturma gibi özelliklere kullanıcılar artık ücretsiz erişebilecek. Google Earth Pro’yu buradan ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kaliteli Pro özelliklerden faydalanmak için buradaki linke tıklamanız yeterli olacak. Bu adresteki formu da doldurmanız gerektiğini belirtelim.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir