Web Üzerinden WhatsApp Kullanıyoruz | Kurulum

WhatsApp Messenger‘ın Web uygulaması ile site üzerinden giriş yapıp uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Yani telefonunuz yerine bilgisayar başından erişim mümkün! Yenilik şu an için Android, Blackberry ve Windows kullanıcıları için aktif durumda. iOS iPhone tutkunları için ise ne yazık ki haberler olumsuz. WhatsApp tarafından yapılan açıklamaya göre Apple‘ın çeşitli kısıtlamalarından dolayı, şimdilik bunun mümkün olmadığı belirtildi. WhatsApp Web, şu an için sadece Google Chrome tarayıcısı ile çalışmakta.

Chrome üzerinden https://web.whatsapp.com/ adresine girdikten sonra karşınıza bir QR kodu çıkacak ve bunu telefonunuzdan WhatsApp‘a girerek menüden WhatsApp Web kısmını seçerek okutmanız gerekiyor. Sonrasında akıllı cihazınız ile WhatsApp Web eşleşiyor, mesajlaşmalarınızı web ve mobil arasında kesintisiz olarak yapabiliyorsunuz.

Genelde pc başındaysanız telefonla işiniz olmadan konuşmalarınızı buradan rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu arada telefonunuzun sürekli açık kalması gerekli.. Uçu modu vs olmuyor yani.. WiFi kullanırsanız 3G masraflarından da kurtulmuş olursunuz. Dediğim gibi ofiste masa başı işi yapanlar için ideal. 

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir