2013 yılında yayın hayatına başlayan 9og.org; tümü özgün içeriklerle oluşmuş makaleleri ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Daimi olarak sitemizde yazarlık yapmak isteyen; yazarlık veya gazetecilik alanında kariyer hedefleyen, Türkçe ve imla kuralları konusunda hassas herkes, “özgün içerik” üretmek kaydıyla bilgi ve düşüncelerini takipçilerimizle paylaşabilir.

  • İçeriklerin detaylı editör denetiminden geçecek olması, sansürleneceği anlamına gelmez. 200 kelime ve üzerindeki yazılar, redaksiyon vb düzenlemeler sonrası imzanız ile yayınlanır.
  • Yazılarda; reklam, tanıtım, link vermek gibi paylaşımlara izin verilmez. Kopya içeriklere 9og.org’da izin verilmemektedir. Çeviriler ise editör denetiminden geçtikten sonra yayınlanır.
  • Genel ahlaka aykırı yayınlar, ırkçılık, bir grubu ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret – tehdit – taciz amacı taşıyan illegal paylaşımlara sitemizde izin verilmez.
  • Medyumluk, büyücülük konulu içerik ve paylaşımları kabul etmiyoruz.
  • 9og.org yazarları, makale paylaşmaya başladığı andan itibaren gizlilik sözleşmesinde yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini peşinen kabul eder.

Yazılarınızın imzanızla yayınlanmasını isterseniz; paranormal olaylarla alakalı akademik ya da amatör çalışmalarınızı info [at] 9og.org e-posta adresimize gönderebilirsiniz.