Yeni Evli Kıroluğu Nedir?

Karı veya koca bulan bünyelerin aklını yitirmesi, özellikle Facebook ve sonrası önemli derecede arttı. Bu ve benzeri arkadaşların neler yaptıklarını ‘sizlerin yapmaması için’ paylaşıyoruz:

Yeni Evli Kıroluğu

Kocişim’li paylaşımlar, bol kahvaltı tabağı vb fotoğraflar, gelinlikli-damatlıklı fotoğraflar, yaşanılan her anı caps’lemeler, dış kapıya tutturulmuş tüllerle bezeli çelenk, kapıda ‘welcome’ yazan paspas, evde boy boy düğün fotoğrafları, sehpanın üzerinde tüllerle kaplı düğün albümü, cart kırmızı dekore ev, yaldızlı parlak aksesuarlar, her lafa ‘aşkım’la başlamak, buz pateni çifti gibi aynı renk kıyafet giymek, ihtiyaç yokken 5+1 ev tutmak ve binbeşyüz ekran LCD tv almak, sağa sola çerçeve çerçeve fotoğraf asmak, ‘kocişim’ başlıklı güncellemeler, kaynanamla ne güzel anlaşıyoruz yılışıklıkları, sanal ortamlarda pompişli-tontişli iltifatlaşmalar, en kral evlilik bende diyerek nazarlardan korunmak, bol karton mesajlı kına geceleri organize etmek, varaklı mobilyalar ile evi müzeye çevirmek..

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir