YouTube İş Ortaklığı Programı Hakkında

Öncelikle başka yerlerden kopyala yapıştır yapan klavye hırsızlarının bu tip videolar ile YouTube üzerinden para kazanamayacağını bilmesi gerekiyor. Altyapı teknik olarak buna izin vermiyor. 1 milyondan fazla takipçisi olacak videolar içinse güzel haberlerimiz var ayda bir kaç bin euro kazana bileceksiniz. Tabi ki ürettiğiniz video içeriklerinin orijinal olması şart. YouTube İş Ortaklığı Programı, 6 Mayıs itibariyle ülkemizde faaliyete geçecek.

Platformu yalnızca hobi ve eğlence amacı olarak değil, bir iş platformu olarak da benimseyeceğiz. Geleceğin yıldızları, yapım şirketleri, sanatçı adayları ve ilgi çekici içeriklere sahip herkes YouTube üzerinden hem ün hem de para kazanabilecek. Şirket her ay ortağının Google AdSense hesabına kazancın belli bir miktarını aktaracak. Şu an 30 ülkede aktif olarak kullanılan program kapsamında YouTube ortaklarına her yıl milyonlarca dolar ödüyor.

YouTube

Detaylı kurulum bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ortaklık programına kabul edilirseniz, kısa bir çevrimiçi eğitim dökümanını tamamladıktan sonra ortaklık anlaşmasını da kabul ederek, Youtube’un reklamları için değerlendirmesini istediğiniz videoları seçeceksiniz. Sonrasında; sayfa üzerinde, reklamların yanında, veya içerisinde yer alan gösterim ve tıklanma sayılarına göre Google AdSense hesabınıza kazancın belli bir miktarı aktarılacak.

Kaliteli video çeken bir akıllı telefon mutlaka olsun zira; Koca Ayak, Loch Ness canavarı ve benzeri özgünlükte yakalayacağınız bir video ile dakikalar içinde Youtube zengini olabilirsiniz.

Anket doldurarak ayda minimum 50 dolar kazanmak istemez misiniz? Ysense'e abone olabilir, anketleri doldurarak oturduğunuz yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir